קבוצה מש’ נצ’ הפסד יחס נק’
1 אנגליה U19 2 2 0 0:6 6
2 ישראל U19 2 1 0 4:6 4
3 סרביה U19 2 0 1 6:2 1
4 אוסטריה U19 2 0 2 6:2 0
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רשמית: ניר לוין עזב את הנבחרת הצעירה

יסיים את תפקידו ב-31.3. חזן המועמד המוביל להחליפו

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  21.02.21 - 14:07

סופה של תקופה: אחרי חמש שנים כמנהל הטכני של הנבחרות הצעירות, מאמן הנבחרת הצעירה ואחראי פדגוגי על קורסי ההדרכה למאמנים, ההתאחדות לכדורגל הודיעה היום (ראשון) כי ניר לוין יסיים את תפקידיו השונים בסוף החודש הבא. לוין בן ה-58 החל את תפקידו בחודש מרץ 2016 כמנהל טכני, וכעבור שלוש שנים מונה גם למאמן הצעירה במקומו של מרקו בלבול. כפי שפורסם מוקדם יותר, המועמד המרכזי להחליף אותו כמאמן הנבחרת עד גיל 21 יהיה אלון חזן.

לוין אמר בפרידתו: "אני מסיים פרק משמעותי בחיי המקצועיים, גאה ובטוח בעתיד הטוב הצפוי לנבחרות ישראל הצעירות. לאורך כל שנות עבודתי בהתאחדות, שהיתה לי בית ומשפחה, נהניתי משיתוף פעולה פורה עם כלל הגורמים, שררו בינינו יחסי אמון וכבוד ותמיד טובת הענף היתה לנגד עינינו. גם הפרידה נעשית ברוח טובה ובאיחולי הצלחה. היתה לי זכות לשרת את נבחרת ישראל הבוגרת כשחקן ולימים זכיתי גם לתרום לפיתוחם של רבים שיזכו להוביל את אותה נבחרת ואחרות".

יו"ר ההתאחדות, אורן חסון הוסיף: "אני רוצה להודות לניר על עשייתו ארוכת השנים לטובת נבחרות ישראל הצעירות, פיתוח מערך ההדרכה והתגייסותו לכל פרויקט מקצועי וחברתי שההתאחדות לקחה על עצמה. ניר הביא לתפקידים השונים שלו תשוקה גדולה, ידע עצום, חריצות אין קץ ותרומה משמעותית לפיתוח שחקנים ומאמנים צעירים. ניר היה שחקן צוות אמיתי ושיתוף הפעולה שלו עם כלל הגורמים בהתאחדות היה דוגמה ומופת. ההתאחדות והכדורגל הישראלי התברכו באיש מקצוע מהמעלה הראשונה".