קבוצה מש’ נצ’ הפסד יחס נק’
1 אנגליה U19 2 2 0 0:6 6
2 ישראל U19 2 1 0 4:6 4
3 סרביה U19 2 0 1 6:2 1
4 אוסטריה U19 2 0 2 6:2 0
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עם פרץ ועבדה: סגל הנבחרת הצעירה פורסם

שביעות רצון מההחלטה של בניון בדבר השוער: "משמעותי בשבילנו"

יגאל גולדשטיין ומוטי פשכצקי  17.03.22 - 12:45

הנבחרת הצעירה של ישראל עומדת לפני חלון משחקים חשוב במסגרת מוקדמות אליפות אירופה לנבחרת צעירות, כאשר היא תפגוש בשבועיים הקרובים את נבחרות פולין וגרמניה. בינתיים, לאחר הסאגה הארוכה, סגל הצעירה פורסם היום (חמישי) כשהוא כולל את דניאל פרץ בסופו של דבר.

הסגל המלא: דניאל פרץ, שריף כיוף, עומר ניראון, אור בלוריאן, גיל כהן, איתי בן שבת, זיו מורגן, דורון ליידנר, זוהר זסנו, עמרי גנדלמן, כארם ג'אבר, תמיר גלזר, עדן קארצב, מוחמד כנעאן, מאור לוי, יובל שדה, בר ארד, עידו שחר, עילאי אלמקייס, אביאל זרגרי, נדב נידם, ליאל עבדה, אושר דוידה וסוף פודגוראנו.

מדובר בבכורה לבן שבת, בזמן שלקריית שמונה, כמו לאשדוד, יש שלושה נציגים בסגל. מי שלא נכללו ברשימה, הם סתיו נחמני, איתן אזולאי, עוז בילו ואיתי בוגנים, שהיו שחקנים משמעותיים עד כה בקמפיין.

בחזרה לעמדה בין הקורות. אחרי שדובר רבות על הצורך של הנבחרת הצעירה בשוער מכבי ת"א בחלון הקרוב, אל מול הרצון לזמן את השחקן לנבחרת הבוגרת, הוחלט בסופו של דבר, בהמלצת מנהלה המקצועי החדש של נבחרת ישראל, יוסי בניון, להשאיר את פרץ בנבחרת הצעירה, החלטה שגרמה לסיום דרכו של מרקו בלבול בנבחרת הבוגרת. בצעירה לחצו מאוד שהשוער יהיה איתם: "הזדמנות לעשות טורניר גדול וזה אינטרס של הכדורגל הישראלי".

הדרמה מאחורי הקלעים בנוגע לפרץ החלה כבר בתחילת השבוע. הנבחרת הצעירה תכננה לפרסם את הסגל שלה בשלישי, אך בשל חוסר הוודאות הוחלט לדחות זאת לרביעי, אלא שגם אתמול לא הייתה החלטה סופית. בסופו של דבר, לאחר ההחלטה של בניון, בצעירה נשמו לרווחה: "הוא משמעותי עבורנו, מראש השחקנים הכי טובים צריכים להיות בנבחרת הצעירה לה צמד משחקים כל כך חשוב".

במסיבת העיתונאים אלון חזן נמנע מלהתעמת עם מרקו בלבול, אך מתחת לפני השטח בצוות המקצועי של הצעירה הייתה ביקורת על ההתנהלות. כעת, כאמור, ההחלטה נלקחה ופרץ ישחק במסגרת הנבחרת הצעירה. כזכור, הנבחרת של אלון חזן צמודה לגרמניה בראשות הבית עם 15 נקודות, בעוד הפולנים במקום השלישי עם 13.

וגם גרמניה פרסמה את סגל הנבחרת הצעירה שלה: