הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

כריסטיאנו רונאלדו רק שישי בכדור הזהב: "שיקרו בשמי"

CR7 בפוסט נדיר נגד העורך הראשי של ה'פראנס פוטבול'

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.11.21 - 20:04

כריסטיאנו רונאלדו הוא בדרך כלל לא ספורטאי שמתבטא בחריפות, בטח לא אנשים באופן אישי. הערב (שני), הפורטוגלי חרג מהרגלו, כאשר תקף בצורה חריפה בחשבון האינסטגרם שלו את פסקל פרה, העורך הראשי של ה'פראנס פוטבול', העיתון שעומד מאחורי טקס כדור הזהב.

הפוסט של רונאלדו מגיע בתגובה לדבריו של פרה, שטען שהפורטוגלי סיפר כי המטרה הכי חשובה שלו בקריירה, היא לסיים עם יותר כדורי זהב מליאו מסי. בין לבין, CR7 הגיע למקום השישי בלבד ברשימה, המיקום הנמוך ביותר שלו מאז 2010.

בפוסט כתב רונאלדו: "פסקל פרה טען שאמרתי לו שאני רוצה לסיים את הקריירה עם יותר כדורי זהב ממסי. הוא שיקר, הוא השתמש בשם שלי כדי לקדם את עצמו ואת העיתון בו הוא עובד. זה לא מקובל שהאדם שאחראי להעניק את הפרס הכה יוקרתי הזה משקר בדרך כזו. זה חוסר כבוד עצום כלפי מי שתמיד כיבד את 'פראנס פוטבול' ואת כדור הזהב".

"פרה שיקר שוב כשאמר שהסיבה שלא הגעתי לטקס הוא בגלל בידוד כלשהו שהיה עליי לעבור, מה שלא נכון. אני תמיד מברך את מי שזוכה בתואר בשם הספורטיביות והמשחק ההוגן שהגדיר את הקריירה שלי ואני עושה זאת משום שאני לא נגד אף אחד. אני תמיד מנצח בשביל עצמי ובשביל המועדונים אותם אני מייצג. אני מנצח בשביל עצמי ובשביל אלה שאני אוהב".

המטרה הגדולה ביותר שלי היא לזכות בתארים יחד עם הנבחרת והקבוצות אותן אני מייצג. המטרה הגדולה ביותר שלי היא להיות דוגמה טובה לכל מי שרוצה להיות כדורגלן מקצועי, השאיפה הגדולה ביותר שלי היא להשאיר את שמי באותיות זהב בהיסטוריה של הכדורגל".