הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מנור סולומון כישרון עצום וסקורר קטלני"

הישראלי של פולהאם עלה מהספסל והבקיע את השער היחיד של הקוטג'רס ב-1:1 מול הוולבס, בתקשורת האנגלית לא נשארו אדישים: "הוא יוצא דופן. אוהדי פולהאם התחילו להסתובב עם דגלי ישראל מחוץ לאצטדיון, המקום שלו בהרכב הוא רק שאלה של זמן"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.02.23 - 07:13

מנור סולומון, פעם נוספת, עשה את זה. הישראלי של פולהאם עלה מהספסל היום (שישי) והבקיע ב-1:1 של הקוטג'רס מול וולבס את שערו השלישי ברציפות. סולומון, שזכה לכמות הדקות הגבוהה ביותר במשחק אחד עד היום בפרמייר ליג, הבקיע את השער השלישי שלו במדי הקבוצה.

 • מופע סולו: מנור סולומון כבש, 1:1 בין פולהאם לוולבס
 • מנור סולומון: "עבדתי קשה והדברים מתחברים לי"
 • "מנור סולומון כישרון עצום וסקורר קטלני"
 • הראשון מאז רוזנטל: המספרים של מנור סולומון
 • כדרור, חיתוך, סיבוב ולרשת: השער של מנור סולומון
 • "בקצב הזה מנור סולומון ישחק בריאל מדריד בשנה הבאה"
 • "סולומוווון!". האזינו לשדר האנגלי בשער
 • "מה עוד מנור סולומון צריך לעשות כדי לפתוח?"
 • התקשורת האנגלית, כצפוי, התלהבה מאוד מסולומון. "הוא היה פשוט מצוין מהרגע בו עלה מהספסל, ולא רק בזכות השער", נכתב ב"סקיי ספורט". "הוא היה מבריק ודחף את הקבוצה פעם אחרי פעם עם שער בדרגת קושי גבוהה במיוחד, הוא הופך בהדרגה לשחקן מדויק ומסוכן מאוד".

  "כולם ניסו לעשות מה שהוא עשה אחרי השער", הוסיפו באתר ה-BBC. "הוא מראה למה הוא חתם בפולהאם ומפגין הרבה ביטחון אחרי פציעה מוקדמת במיוחד. שחקן עם השפעה עצומה".

  קלינטון מוריסון, שחקן הפרמייר ליג לשעבר, הוסיף: "סולומון כישרון גדול. הוא יוצא דופן ואחד השחקנים הכי טובים של פולהאם כרגע". סולומון סיים את המשחק עם 14 מסירות מוצלחות מ-17 ניסיונות, דריבל אחד ושער אחד בדרגת קושי גבוהה במיוחד, עם xG של 0.03.

  ב"דיילי מייל" התפייטו: "היו אוהדי פולהאם עם דגלי ישראל מסביב לקרייבן קוטג'. הם רצו לראות את מנור סולומון, או 'המלך סולומון' כפי שחלקם החלו לקרוא לו. הוא עמד במחוייבות בשער אלגנטי. סולומון בנה לעצמו תדמית של מחליף על, אבל הוא רוצה מעבר והוא יזכה לזה. המקום שלו בהרכב הוא רק שאלה של זמן. סולומון משלב בין דיוק ויופי".

  אד ארונס מהגרדיאן הוסיף: "משחק נהדר ושער נפלא נוסף של סולומון, הסופר-סאב של פולהאם. הם היו יכולים לנצח את המשחק הזה. אם מנור סולומון ימשיך ככה, מרקו סילבה אולי לא ירצה לתת לו לפתוח אף פעם. הוא היה נהדר אחרי שעלה מהספסל גם הפעם והעניק לקבוצה שלו נקודות חשובות, הוא בכושר נפלא והם מרוויחים מזה".

  הקוטג'רס, כעת, עם 39 נקודות ובמקום השישי בטבלה. הם משחקים בשלישי הקרוב מול לידס בליגה ובשני שאחריו מול ברנטפורד בליגה, ובשני המשחקים הישראלי הנהדר עשוי למצוא את עצמו בהרכב.