סקוטי ווילבקין נגד המנהלת: "אני לא נשאר בבית"

הנחיות הבידוד הכעיסו את כוכב מכבי ת"א: "אם בטוח לשחק, אני יכול לצאת לפארק"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.05.20 - 01:36
תחילת כתבה

התבטאות עצבנית ונדירה: כוכב מכבי תל אביב, סקוטי ווילבקין, אמור לחזור לישראל בקרוב ובחשבון הטוויטר שלו הגיב הלילה (בין ראשון לשני) בכעס על מדיניות הסגר שנכפתה על הכדורסלנים, במקביל לחזרת הליגה לפעילות. "הכל פתוח כרגע באורלנדו, שהיא ביתי, כמו גם בישראל! אבל עכשיו אני צריך לחזור לחיות כאילו אנחנו עדיין בסגר.. ניסיתי להישאר בשקט אבל אני עצבני".

מוקדם יותר, בתגובה לידיעה באתר "ספורטנדו" על שחקן מכבי תל אביב, ששלח מכתב לקבוצתו בנוגע לסגר, ווילבקין תייג את חשבון הטוויטר של המנהלת ואמר להם מפורשות: "אני אומר לכם כבר מעכשיו, אני לא הולך להישאר בבית. אם זה בטוח מספיק כדי לשחק, זה בטוח עבורי לצאת לפארק".

כזכור, במסגרת ההחלטה להחזיר את הליגות המקצועניות בכדורגל ובכדורסל לפעילות, החליטו המנהלות השונות ביחד עם משרד הבריאות על מדיניות לפיה השחקנים ייכנסו לבידוד, במסגרתו ייצאו רק לאימונים ולמשחקי הליגות. לא מעט מחאות נשמעו נגד המדיניות הזאת, כעת - היא מגיעה גם מאחד מבכירי הכדורסלנים בישראל.

ווילבקין, אם וכאשר יחזור, יצטרף לאלייז'ה בראיינט, טיילר דורסי ואות'לו האנטר, שצפויים לשוב לישראל גם כן. מנגד, ישנה אי ודאות לגבי קווינסי אייסי, בעוד ארון ג'קסון לא צפוי לחזור. אנג'לו קלויארו כבר נמצא בארץ ויירשם לראשונה לליגה, כאשר ייתכן שגם סנדי כהן יירשם כזר.