הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מסאי דגו מונה למאמן הנוער של מכבי חיפה

הירוקים הודיעו רשמית. המאמן: "המטרה - לפתח שחקנים לקבוצה הבוגרת"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  18.05.22 - 10:00

רשמית: קבוצת הנוער של מכבי חיפה יוצאת לדרך חדשה. היום (רביעי) הודיע המועדון על מינויו של מסאי דגו למאמן הקבוצה, לאחר שחתם לשנתיים. על המינוי פורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט

המנהל המקצועי של מחלקת הנוער, עופר פביאן: "אני שמח מאד על ההחתמה של מסאי דגו. אני בטוח שנעבוד בשיתוף פעולה מלא ונפרה אחד את השני. מסאי מאמן מצוין עם ניסיון בקבוצות בוגרים וידוע כמאמן המקדם שחקנים צעירים, שזו המטרה העיקרית של מחלקת הנוער שלנו. ההחתמה של מסאי, היא צעד חשוב בדרך להשגת המטרות שלנו. מאחל לו בהצלחה".

דגו עצמו אמר לאחר החתימה: "כבוד גדול עבורי להצטרף למועדון גדול כמו מכבי חיפה. אני הולך לעבוד קשה ולהחזיר על אמון המועדון בי. המטרה לפתח כמה שיותר שחקנים לקבוצה הבוגרת ובע"ה להצליח ביחד עם כולם".

דגו, שעזב לאחרונה את הפועל עכו, עבד בשנים האחרונות בין היתר באשקלון ובקרית שמונה מליגת העל וכמו כן בכפר סבא, הפועל פ"ת ועכו מהלאומית. תפקיד מאמן קבוצת הנוער של מכבי חיפה הפך לאחרונה לאחד מהתפקידים הנחשקים בכדורגל הישראלי, במיוחד לנוכח הצלחתו של בני לם, שעזב במהלך העונה את הקבוצה והפך לאחד ממאמני העונה במכבי נתניה מליגת העל.

דגו מחליף בתפקיד את אלון חרזי, ששימש כעוזר מאמן בנבחרת ישראל הבוגרת במהלך פגרת הנבחרות האחרונה, החליף במהלך העונה את בני לם בתפקיד.