רוטנשטיינר יקצץ. אין החלטה לגבי הרצוג

מנהל הנבחרת שוחח עם ראשי ההתאחדות. ידונו שוב אחרי החג

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  07.04.20 - 07:07
תחילת כתבה

המנהל הטכני של נבחרת ישראל, וילי רוטנשטיינר, הביע הסכמה עקרונית לקיצוץ בשכרו בשיחת וידאו שקיים אתמול עם יו"ר ההתאחדות לכדורגל אורן חסון והמנכ"ל רותם קמר. בשיחה הובהר לאוסטרי כי לאור המשבר הכלכלי, יצטרך הארגון לבצע קיצוצים במשכורות הגבוהות, כשאחת מהן היא שלו. כמו כן, נאמר לו כי ההתאחדות תתקשה להמשיך בפרויקט הקמת בתי הנבחרות בצפון ובדרום הארץ.

"הייתה שיחה טובה. לא דיברנו עוד על עתיד הרצוג. זה עוד לא עלה על הפרק", אמר רוטנשטיינר. הצדדים קבעו לדבר פעם נוספת לאחר החג ואז ידונו גם בעתידו של המאמן הלאומי, שחוזהו מסתיים בתחילת מאי. אגב, בשיחה נשאל רוטנשטיינר אם ורדר ברמן פנתה להרצוג והכחיש: "אלו שמועות בלבד".

בתוך כך, בהתאחדות הכחישו כי הרצוג יתבקש לעבוד בהתנדבות. "לאורן חסון חשוב יותר לדאוג לעובדים ולא סתם הוא חיכה עד כמה שניתן עם הוצאת עשרות עובדים לחופש", אמר גורם בהתאחדות, "אין סיכוי שמישהו בהתאחדות יעבוד ללא תמורה".

יחד עם זאת, סיכוייו של הרצוג להמשיך אינם גבוהים, אך חשוב להדגיש כי החלטה טרם התקבלה. כפי שפורסם אתמול בערוץ הספורט, המאמן הבא של הנבחרת ישתכר כ-45 אלף שקלים נטו בחודש, ללא תנאים נלווים ובונוסים מוגדלים במקרה של עלייה.