אנדי הרצוג הסכים להקפאת חוזהו לחודשיים הקרובים

בשל הפסקת הפעילות הבינלאומית, מאמן הנבחרת החליט להתחשב. המו"מ יימשך בתום התקופה. בהתאחדות הגיבו: "מעריכים את אנדי על הצעד הג'נטלמני בתקופה מאתגרת זו"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  24.04.20 - 08:43
תחילת כתבהמחווה של רצון טוב? ההתאחדות לכדורגל הודיעה הבוקר (שישי), כי מאמן נבחרת ישראל אנדי הרצוג הסכים להקפאת חוזהו בחודשיים הקרובים. זאת, בשל העובדה כי בזמן הקרוב (ע"פ ההערכות, אפילו עד חודש אוקטובר) לא תהיה איזושהי פעילות בינלאומית. "ההתאחדות מבקשת להביע את הערכתה להרצוג על ההתנהלות הג'נטלמנית והתומכת בימים מאתגרים אלה", נכתב בהודעה שהתפרסמה מטעמם.

כזכור, הרצוג הביע יותר מפעם אחת את רצונו להישאר בנבחרת, כפי שפורסם בערוץ הספורט, והמו"מ בין הצדדים יימשך בתום תקופת ההקפאה, שנכפתה על הצדדים בשל משבר הקורונה. כזכור, לפני יומיים בראיון לאוסטריה אמר המאמן: "האש נדלקה אצלי מחדש, ואני מעוניין להמשיך ולעבוד עם החניכים והשחקנים שלי". בכל מקרה, המנהל המקצועי ווילי רוטנשטיינר צפוי להמליץ על הרצוג גם לקדנציה הבאה.

הרצוג בן ה-51 מונה לפני כשנה וחצי לתפקיד מאמן הנבחרת, והוביל אותה עד כה בשני קמפיינים: ליגת האומות, במסגרתה הצליח להעפיל לפלייאוף אחרי ניצחונות ביתיים על אלבניה וסקוטלנד, ומוקדמות היורו, שם זכה לתוצאות פחות טובות וסיים את הבית המוקדם במקום החמישי והלפני אחרון, עם שלושה ניצחונות בלבד. האוסטרי היה אמור להוביל את הנבחרת בסוף החודש שעבר למפגש הפלייאוף מול סקוטלנד בגלאזגו, אך המשחק נדחה בשל התפרצות נגיף הקורונה.