הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ליגיונר חדש: עומרי אלטמן חתם בארוקה הפורטוגלית

אקס הפועל תל אביב, שהיה מבוקש במכבי חיפה, חתם לשנתיים: "התאהבתי בפרויקט"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.09.21 - 22:34
תחילת כתבה

לאורך כל הקיץ עומרי אלטמן לא ידע לאן פניו מועדות והערב (ראשון) סוף כל סוף הוא מצא קבוצה. הקשר חתם לשנתיים בארוקה הפורטוגלית, זאת לאחר שמעברו למכבי חיפה לא צלח, במה שתהיה התחנה השנייה שלו באירופה בתור שחקן בוגרים.

"התאהבתי בפרויקט הזה, נראה שיש הרבה שאיפות למועדון", אמר אלטמן במעמד החתימה. "המטרות של הקבוצה תמיד יהיו החשובות ביותר מבחינתי ואני יודע שזה יבוא לידי ביטוי מול החברים לקבוצה".

אלטמן סיים חוזה בהפועל תל אביב לפני כארבעה חודשים ועזב לאחר שלא הגיע איתה להסכמות בנוגע לחידושו. ארוקה הייתה אחת האופציות הראשונות של הקשר, כמו גם הונבד ובנוסף דווח שהוא היה במו"מ מול קבוצה ספרדית. בסופו של דבר בחר הקשר הישראלי לשחק בפורטוגל, זאת לאחר שהמגעים עם מכבי חיפה התמוססו.

כעת, אלטמן יחבור בארוקה לאור דסה, שהצטרף מוקדם יותר הקיץ לשורותיה. הקבוצה נמצאת כרגע במקום ה-15 בליגה הפורטוגלית וניצחה פעם אחת בשבעה משחקים. האם הקשר יצליח להוביל אותה למעלה? נחכה ונראה.

אלטמן החל את הקריירה המקצוענית שלו במכבי ת"א, ומאז הספיק לעבור בהפועל פתח תקווה, פנאתינייקוס וכמובן, בהפועל ת"א. אשתקד הוא כבש שבעה שערים, בישל פעם אחת והיה אחת מנקודות האור הבודדות של האדומים בעונה לא פשוטה, שהסתיימה בגמר גביע המדינה.