יריבה בהזמנה: 0:3 לרומא על קייבו

הג'אלורוסי חזרו לנצח. גרמניה: 1:5 ללברקוזן ובוס על מיינץ

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.02.19 - 23:24
הגיע הזמן (Alessandro Sabattini, Getty)
הגיע הזמן (Alessandro Sabattini, Getty)
תחילת כתבה

ברומא יכולים סוף סוף לחייך. אחרי שלושה משחקים רצופים ללא ניצחון, שכללו גם הדחה מהגביע האיטלקי עם תבוסה משפילה 7:1 לפיורנטינה, הג'אלורוסי התאוששו הערב (שישי) עם 0:3 על חשבון קייבו ועלו לפחות זמנית למקום הרביעי בסרייה A. בבונדסליגה באייר לברקוזן ופטר בוס הביסו 1:5 את מיינץ.

קייבו - רומא 3:0
אוסביו די פרנצ'סקו שמעמדו התערער לאחרונה, ראה את סטפן אל שעראווי כובש שער מוקדם בדקה התשיעית אחרי שקיבל את הכדור מסטיבן אנזונזי, ברח להגנה המקומית ובעט לרשת. עוד 9 דקות חלפו וזה היה כבר 0:2 כשאדין דז'קו קיבל את הכדור בצד ימין של הרחבה, השתחרר ובעט לרשת מזווית קשה.

השער היפה במשחק הגיע בדקה ה-51: דז'קו השאיר את הכדור בנגיעה לאלכסנדר קולארוב שהגיע מאחור והמגן בעט מדוייק כדי לקבוע את התוצאה הסופית. אגב, אחרי שחגג את השער עם חבריו, הסרבי השתחווה בפני האוהדים שהשמיעו קריאות בוז כלפיו בשלב מוקדם יותר במשחק. בזכות הניצחון, רומא עם 38 נקודות, כמו ללאציו, בעוד קייבו (9) נותרה אחרונה.

מיינץ - באייר לברקוזן 5:1
אחרי ההדחה מהגביע הגרמני, הקבוצה של פטר בוס התפוצצה עם מחצית ראשונה גדולה. קארים בלראבי סידר שער קל לוונדל כבר בדקה החמישית, לפני שרובין קואייסון השווה מקרוב אחרי קרן (9). ההמשך כבר היה כולו של לברקוזן, שהחזירה לעצמה את היתרון בדקה ה-19, אז קאי האברץ קיבל את הכדור מג'וליאן בראנט ובעט בנגיעה לרשת.

חצי שעה מהפתיחה המבשל הפך לכובש כשבראנט החליף מסירות עם קווין וולאנד ועוד לפני ההפסקה בלארבי כבש עם בעיטה מדוייקת מצד ימין בדקה ה-43. זה קרה אחרי שבראנט בישל בפעם השנייה במשחק. את התוצאה הסופית הוא קבע בעצמו אחרי דאבל פס עם וולאנד בדקה ה-64. בזכות הניצחון לברקוזן עלתה למקום החמישי לפחות זמנית עם 33 נקודות, 6 יותר מאשר למיינץ.