הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דיווח: אגוארו יודיע על פרישה בשבוע הבא

בעיות הלב הכריעו. חלוצה של ברצלונה יכנס מסע"ת מיוחדת. מנגד, סגן הנשיא מכחיש: "אין חדש השבוע"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.11.21 - 18:11

דיווח מדאיג מספרד. סרחיו "קון" אגוארו, אחד החלוצים הגדולים בעולם בשני העשורים האחרונים, יודיע על פרישה מכדורגל בגיל 33 בעקבות בעיות בליבו. ברצלונה, קבוצתו הנוכחית, כבר עודכנה במצב ומסיבת עיתונאים בה יכריז הארגנטיני על סיום דרכו כשחקן פעיל צפויה כבר בשבוע הבא.

כבר במהלך השבוע שעבר דווח כי הקריירה של אגוארו נמצאת בסכנה. בבדיקות נוספות שערך, עלו ממצאים לפיהם קצב הלב של החלוץ גבוה בהרבה מהרגיל. בתקשורת הקטאלונית עלתה כבר אז ההשערה לפיה המשך דרכו של הארגנטיני כשחקן פעיל נמצא בסימן שאלה.

מנגד, סגן נשיא ברצלונה רפא יוסטה, מכחיש את הדיווחים בנוגע לאגוארו: "אני לא יכול לאשר שהוא יפרוש, יש תקופת הסתכלות רפואית של שלושה חודשים ואז תתקבל החלטה. ככל שאני יודע, לא יהיה שום דבר חדש השבוע".

כזכור, הארגנטיני שהצטרף לברצלונה בקיץ האחרון, הוחלף בדקה ה-41 במשחקם של הקטאלונים מול אלאבס באוקטובר האחרון עקב לחצים באזור חזהו. הבדיקות שלאחר מכן העלו ממצאים מדאיגים בנוגע למצבו הרפואי של החלוץ.

העונה, הספיק אגוארו לערוך ארבע הופעות ליגה במדי ברצלונה, במהלכן הספיק לכבוש שער אחר. את מירב הקריירה שלו העביר כמובן במנצ'סטר סיטי. במדי התכולים, שיחק הארגנטיני 390 פעמים והוסיף 260 כיבושים ו-73 בישולים. את הקריירה האירופית שלו החל גם כן בספרד, בשורות אתלטיקו מדריד. בקולוצ'ונרוס, כבש 100 שערים והוסיף 45 בישולים ב-230 הופעות.