הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חאמס פרק את הכתף. פקרמן: "אני לא מודאג"

קולומביה חגגה בפתיחת הקופה על חשבון ארה"ב. קלינסמן: "זה חוסר מזל"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.06.16 - 12:42

תגיות: קופה אמריקה

מעט לפני שיורגן קלינסמן מונה למאמן ארצות הברית, אחד השמות שהוזכרו כמועמד לתפקיד היה חוסה פקרמן. המאמן הוותיק ענה לאמריקאים שהם "לא משחקים כדורגל אמיתי" ולפחות על פי הלילה (בין שישי לשבת), יש לדוד סם מה ללמוד מקולומביה של הארגנטיני. "לוס קפטרוס" ניצחו 0:2 במשחק הפתיחה של הקופה אמריקה את הנבחרת המארחת.

למרות הניצחון, ישנן לא מעט דאגות בקולומביה אחרי שחאמס רודריגס פרק את כתפו. "אני לא צופה את הרע ביותר, אבל נחכה לקביעת הצוות הרפואי", אמר פקרמן, למרות שעדיין לא ברור אם וכמה זמן יעדר קשר ריאל מדריד, שהכפיל מהנקודה הלבנה את היתרון של נבחרתו אחרי שכריסטיאן ספאטה קבע 0:1.

פקרמן ניתח את הניצחון ודיבר על היריבה. "אני לא חושב שקיבלנו את הדוגמא המושלמת ליכולת שלה. מה שבטוח, היא עשתה התקדמות מאז המונדיאל בברזיל, אבל קולומביה גרמה לה להיראות רע", סיכם הארגנטיני, "כשעלינו ליתרון, לא ניסינו לשמור עליו עד הסיום, אלא לצאת קדימה, אבל ארה"ב סגרה אותנו היטב, עד שהשגנו את ההכרעה כשמצאנו את העמדות הטובות ביותר עבור חאמס ואדווין קארדונה".

מנגד, קלינסמן, שאימן את גרמניה במונדיאל 2006 וגבר על ארגנטינה ופקרמן ברבע הגמר, לא הצליח לשחזר ניצחון על המאמן. "אין שום הבדל בין הנבחרות, מלבד שני השערים שקולומביה כבשה וגם אותם השיגה בגלל חוסר מזל שלנו", אמר מאמן ארה"ב, "את ההתקדמות שלנו במשחק עשינו מאוחר מדי. נצטרך להתאושש מול קוסטה ריקה ואני חושב שאנחנו מוכנים לכך מנטאלית".