הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אעשה את המיטב כדי שברצלונה תשחק בישראל"

לאפורטה נהנה מקלאסיקו האגדות. סביולה: "אשמח לשוב בקרוב"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.07.21 - 22:30
תחילת כתבה

למשך קצת יותר מ-80 דקות כמה מהכוכבים הגדולים בתולדות הכדורגל העולמי הזכירו נשכחות הערב (שלישי) עם 'קלאסיקו האגדות'. רונאלדיניו רקד כמו בימים היפים, הטאצ' לא נעלם מהרגליים של ריבאלדו ובצד השני רוברטו קרלוס ולואיס פיגו הראו שגיל הוא רק מספר. בסופו של דבר ריאל מדריד אמרה את המילה האחרונה עם 2:3 מול ברצלונה בזכות שער מאוחר של רובן דה לה רד.

ז'ואן לאפורטה אמר בסיום הקלאסיקו: "אני מאוד גאה בשחקנים הללו שהגיעו לתת הנאה לאוהדי בישראל. אתם מזהים את הנגיעות שלהם בכדור, את המקצוענות ואת היריבות שהייתה לנו בין ריאל לברצלונה. אנחנו לא מרוצים כי אנחנו תחרותיים אבל ניצחנו בעבר והם ניצחו היום. זו היריבות בין ברצלונה לריאל מדריד. ברכות לריאל על הניצחון".

הנשיא גם התייחס לעתידה של ברצלונה: "אנחנו בונים פרויקט חדש עכשיו ואנחנו מתמקדים בלהחתים את מסי והשיחות מתקדמות בצורה טובה. אנו רוצים לבנות קבוצה חזקה מאוד. אני אעשה את המיטב כדי להביא את הקבוצה שלנו לשחק בישראל".

חאבייר סביולה הוסיף לאחר מכן: "שמחתי לחזור לשחק ולפגוש חברים שלא ראיתי הרבה מאוד זמן. מאוד נהניתי בישראל ואשמח לחזור פעם נוספת ואפילו בקרוב". על עתידה של ברצלונה אמר: "לברצלונה יש הרבה שחקנים צעירים, אני מקווה שיאבקו בליגת אלופות, אבל יהיה קשה. לא יודע מה בראשו של ליאו מסי, אך יהיה מוזר לראות אותו עם חולצה אחרת. אני מאמין שהדברים יסתדרו בסופו של דבר".