הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בספרד חגגו את הקלאסיקו:"רונאלדיניו סיפק את הקסם, פיגו קיבל בוז"

משחק האגדות זכה לסיקור נרחב בתקשורת הספרדית: "ערב של נוסטלגיה בתל אביב"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.07.21 - 22:30
תחילת כתבה

עשרות אלפי הצופים באצטדיון בלומפילד, זכו הערב (שלישי), לחגיגה נדירה של כדורגל. הדשא באצטדיון ביפו קיבץ אליו שמות כמו ריבאלדו, רוברטו קרלוס, חאבייר סביולה ולואיס פיגו בקלאסיקו האגדות בו ניצחה ריאל מדריד 2:3 את ברצלונה, אבל כמו תמיד, שם אחד בלט מעל כולם. רונאלדיניו גאושו.

  • היה שמח: 2:3 מלהיב לריאל על ברצלונה
  • לאפורטה: "אעשה את המיטב כדי שברצלונה תשחק בישראל"
  • "כריזמה אגדית": רונאלדיניו הטריף את הרשת
  • למרות שהוא נערך בישראל, המשחק זכה לסיקור נרחב בתקשורת הספרדית. "רונאלדיניו הוכיח שעדיין יש לו את הקסם ברגליים", נכתב ב'מונדו דפורטיבו'. במהלך הסיקור של המשחק באתר נכתב: "רונאלדיניו פשוט חגג על האגדות של מדריד. הוא מסר, בעט וסיפק מהלכים שהלהיבו את הקהל".

    אך כנראה שאת הכותרת המעניינת ביותר להתמודדות בחר ה'ספורט' הקטאלוני: "רונאלדיניו סיפק את הקסם, פיגו קיבל את שריקות הבוז". כן, יותר מ-20 שנה מאותו מעבר בלתי נשכח של הפורטוגלי מבארסה לריאל, "הוא עדיין השחקן השנוא בתולדות המועדון ועל ידי אוהדי ברצלונה בכל העולם", דאגו להזכיר ב'ספורט'.

    ב'גלובו' כתבו: "זה היה ערב של נוסטלגיה בישראל. שמות גדולים עלו על הדשא בתל אביב. אפשר היה לשמוע את הרחש בקהל בכל פעם שרוברטו קרלוס ניגש לבעוט כדור חופשי, אבל את האהבה הכי גדולה קיבל רונאלדיניו, אי אפשר לטעות בכמות ההערצה שהוא מקבל".