הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

האברץ: "הרכש הכי יקר של צ'לסי? אני אלוף אירופה!"

כובש שער הניצחון של הבלוז בגמר התרגש: "מדהים, עבדתי 15 שנה בשביל זה". מאונט: "ב-2012 ראיתי אגדות שזכו באלופות, ועכשיו יש לי מדליה על הצוואר". טוכל: "וואו, לא יודע מה להרגיש"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.05.21 - 06:58

היא עברה 9 שנים לא קלות, נפרדה מפרנק למפארד במהלך העונה וכבר ספגה הספדים על ימין ועל שמאל - אבל כל זה שייך לנחלת העבר: צ'לסי גברה 0:1 על מנצ'סטר סיטי וזכתה בליגת האלופות לעונת 20/21. רגע אחרי, זה מה שהיה למאמן הבלוז, תומאס טוכל, ולשחקניו להגיד.

"זו הרגשה מדהימה", אמר כוכב הניצחון, קאי האברץ, רגע לפני שנלקח כדי להשתתף בטקס ההנפה המסורתי. "חיכיתי כל כך הרבה זמן, ועכשיו עשיתי את זה. עבדתי 15 שנה כדי להגיע לרגע הזה, אני מאוד שמח. השחקן היקר בתולדות צ'לסי? אני לא שם על זה, אני אלוף אירופה". ססאר אספיליקוטה, קפטן הבלוז, החמיא לגרמני: "מגיע לו, הוא עבר עונה קשה אבל יש לו מנטליות מדהימה. הוא הולך להיות כוכב, הוא כבר כוכב, הוא הרי זכה בליגת האלופות".

מייסון מאונט, שבישל להאברץ את שער הניצחון, לא הסתיר את התרגשותו מהמעמד כשחקן בית של הבלוז: "כשאתה מקבל פרס כזה, זה שווה כל דקה של עבודה קשה, של לתת הכל,  של לתת אקסטרה. הייתי בשני גמרים עם צ'לסי של הגביע האנגלי, הפסדנו בהם וזה כאב מאוד. עכשיו לבוא לפה ולזכות בליגת האלופות. אני חוזר, ליגת האלופות. זה מיוחד. מה שאתה חולם עליו. צפיתי באגדות עושות את זה ב-2012, ועכשיו יש לי מדליה על הצוואר. זה לא ייאמן. זו הייתה סיומת אדירה של קאי, מבריקה. כולנו עבדנו כל כך קשה היום ונתנו הכל, כבר איבדתי את הקול".

"עשינו את זה! וואו, אני לא יודע מה להרגיש", הוסיף תומאס טוכל, מאמן צ'לסי. "היה לי מזל גדול להופיע פעמיים בגמר באלופות, אבל הרגיש שונה הפעם. השחקנים היו נחושים לנצח, רצינו להיות אבן בנעל שלהם. עודדתי את כולם לעלות ולצאת קדימה, להיות אמיצים וליצור התקפות נגד מסוכנות. זה היה משחק פיזי קשה, היינו צריכים לעזור אחד לשני".

טוכל הוסיף: "זו חוויה ענקית והצלחה אדירה, כולנו נרוויח מזה ונשתמש בזה כדי להישאר רעבים, לגדול ולהתפתח. זה הישג פנטסטי. סיטי הייתה יריבה חזקה, ידענו שאנחנו צריכים הופעה ברמה הגבוהה ביותר כדי שיהיה לנו סיכוי לנצח - וזה מה שעשינו. אני מאוד שמח לחלוק את הרגע הזה עם הקבוצה וכל מי שעובד במועדון הזה". בן צ'ילוול סיכם: "נלחמנו כל כך קשה. ידענו שזה הולך להיות משחק לא קל, אבל נלחמנו על חיינו. הרגע הזה - בשבילו הגעתי לצ'לסי".