הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בכר: "קשה להתאכזב ממשחק שלא הגיע לנו"

צפו במאמן חיפה מדבר: "קייראט קבוצה טובה יותר מאיתנו"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  14.07.21 - 19:45
תחילת כתבה

לא כך קיוותה מכבי חיפה להוציא לדרך את עונת 2021/22. האלופה מהכרמל חלמה על ההזדמנות האדירה לשוב לליגת האלופות לראשונה מעונת 2009/10, אך הפסידה הערב (רביעי) 2:0 לקייראט בקזחסטן, והודחה כבר בסיבוב המוקדמות הראשון לאחר 3:1 בסיכום שני המשחקים.

גם אקורד הסיום לא האיר פנים לירוקים, כשבדקה ה-92 עלי מוחמד נקלע לעימות עם שחקני קייראט, והורחק באדום ישיר כבר במשחקו השני הרשמי במדי מכבי חיפה. בנוסף לשחקן החיפאי, גם שחקן הקזחים, סרגיי קיילר הורחק באירוע. בעקבות כך, הרכש ייעדר מהמשחק הראשון של חיפה במוקדמות הקונפרנס ליג, אליה נשרו.

עם סיום המשחק מאמן מכבי חיפה, ברק בכר דיבר: "קשה להתאכזב ממשחק שלא הגיע לנו. צריך להודות, למעט 10 דקות ראשונות שהיינו במשחק חטפנו שער ויצאנו מהמשחק. היינו לא מדוייקים ורכים. ניסינות לשנות שיטות וזה לא הצליח. הפסדנו בצדק".

"מה לא עבד?, המשיך בכר, "הרבה דברים, אני לא יכול לציין משהו אחד ספציפי. גם כשהגענו למצב לא היינו חדים. קייראט שיחקה טוב, הפסדנו לקבוצה שכרגע יותר טובה מאיתנו, ניסינו לצמצם פערים. אם היינו במשחק והיינו נותנים פייט הייתי מתאכזב אבל לא היינו במשחק ולא הגיע לנו. עכשיו צריך להסתכל קדימה למשחק הבא".

כעת, הירוקים ימתינו למפסידה בין נפצ'י באקו ודינמו טביליסי, שתתמודד מולה במסגרת סיבוב המוקדמות השני של הקונפרנס ליג. באשר לזהות היריבה הבאה אמר המאמן: "שתי הקבוצות טובות וחזקות , יהיה לא פשוט. אנחנו אחרי שני משחקים ונלמד מהם, אני מאמין שהשחקנים צברו יותר חדות וכושר".