הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"משוגע להחתים את דה יונג כשיש את זהבי"

סניידר הריע לישראלי: צפו בשלושער המדהים מול גלאטסראיי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.07.21 - 06:37
תחילת כתבה

משחק רודף משחק, עונה רודפת עונה וערן זהבי פשוט לא משתנה. הכוכב הישראלי פתח את 2021/22 כמו שרק הוא יודע וסיפק שלושער ובישול אדירים ב-1:5 של פ.ס.וו איינדהובן על גלאטסראיי. כעת, ההולנדים כבר עם רגל וחצי בסיבוב המוקדמות השלישי של ליגת האלופות וכשלצידם זהבי אל תתפלאו אם זה ייגמר לפחות בשלב הבתים.

"זהבי המשוחרר נתן לפ.ס.וו פתיחה חלומית במסע ליגת האלופות", נכתב בכותרת של "VI". "זהבי ומריו גצה (שהשלים צמד) שלחו את גלאטסראיי לשחיטה", זעקה הכותרת של "voetbalzone". "זהבי היה הכוכב הגדול. נראה שהמשחק בטורקיה יהיה לפרוטוקול בלבד".

באתר הסטטיסטיקה סופה סקור זהבי קיבל ציון משחק מושלם - 10. מספר 7 באדום לבן נגע בכדור בסך הכל 38 פעמים, שלושת השערים שלו הובקעו בשלוש הבעיטות שלו לשער, כולן כמובן למסגרת. בנוסף לבישול שרשם למריו גצה, הישראלי הוסיף שלוש מסירות מפתח, דייק ב-21 מ-26 ניסיונות המסירה שלו ורשם שני כדרורים מוצלחים בשני ניסיונות.

ב-"voetbalprimeur" העניקו לזהבי את הציון הגבוה ביותר מבין חבריו (מן הסתם) - 9.5. "הוא הכתיר עצמו בתור גיבור הערב. החלוץ המנוסה היה מעורב בארבעה מחמשת השערים והיה מועיל בשני השערים הראשונים אחרי שלחץ את מוסלרה וחטף את הכדור בגול השני. הוא אפילו זכה לחילוף סטנדינג אוביישן מרוג'ר שמידט", נכתב עליו.

עוד נכתב על הישראלי: "זהבי רשם משחק חלומי: הוא כבש שלושה שערים נהדרים והוסיף בישול נפלא. החלוץ הישראלי גם  עבד קשה מאוד, והוא כמעט בוודאות הובל את פ.ס.וו לשלב הבא בליגת האלופות. האם זה מבשר על הדברים שזהבי יראה בעונה הקרובה?"

אם זה לא מספיק, הישראלי זכה למחמאות מלא אחר מאשר ווסלי סניידר. לאחרונה דווח שפ.ס.וו מתכוונת להחזיר את לוק דה יונג וקשר העבר הזהיר: "זה יהיה משוגע מצד פ.ס.וו להחתים את לוק דה יונג כאשר יש לה שחקן כמו זהבי. לוק דה יונג יהיה חייב לשחק וזה יהיה על חשבונו וזה ממש לא מגיע לזהבי".