הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"בעטה את פריז מהאלופות": הספרדים בטירוף

בתקשורת חגגו את ניצחון ריאל: "מי צריך את הולאנד?". אלבס פירגן ברשתות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.03.22 - 00:25

ערב בלתי נשכח קיבלנו הערב (רביעי) בליגת האלופות, כאשר ריאל מדריד רשמה קאמבק אדיר על פריז סן ז'רמן, גברה עליה 1:3 (2:3 בסיכום) והעפילה לשלב רבע גמר ליגת האלופות. כוכב הערב כמובן, היה כרים בנזמה, שכבש שלושער אדיר במחצית השנייה והפך שער מוקדם של אמבפה. בתקשורת הספרדית חגגו את ההעפלה הגדולה של הבלאנקוס.

"ריאל מדריד של בנזמה בעטה את פ.ס.ז' מליגת האלופות", כתבו ב"מונדו דפורטיבו" לאחר המשחק. ב"ספורט" האשימו בעיקר את פריז בהפסד וכתבו: "פ.ס.ז' עשתה את החרקירי ואיפשרה את הקאמבק של בנזמה", וגם ציינו: "בנזמה סגר את הדלת להולאנד". ב"אס" הספרדי החליטו לתת את הבמה לצרפתי בכותרות: "בנזמה הוא כבר שחקן היסטורי", נכתב.

בנזמה, שהפך לשחקן המבוגר ביותר שכבש שלושער בליגת האלופות, דיבר לאחר המשחק: "זה בד.נ.א שלנו, ניצחנו בזכות החוזק המנטלי שלנו. ריאל מדריד חיה, כל משחק הוא גמר בשבילנו". כאשר נשאל האם הוא ביצע עבירה על דונארומה בשער הראשון אמר הצרפתי: "לא...זה היה שום דבר. פשוט לחצתי עליו".

דני אלבס, שחקנה של ברצלונה, לא יכול היה להישאר אדיש להופעה של בנזמה ושיתף ברשתות: "לא אכפת לי שהוא ממדריד, איזה שחקן, איזה שחקן בנזמה. אני אוהב את המשחק הזה", כתב. 

כוכב המשנה של הערב, לוקה מודריץ', ששלט ביד רמה בקישור וסיפק בישול נהדר בשער השני, צייץ מיד לאחר המשחק: "ככה ריאל מנצחת".