הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

איבד את זה: צפו בסימאונה משתולל מול הקוו

מאמן אתלטיקו תקף את הקוון ונשמע צרוד באופן חריג בסיום: "ניסינו לנצח, נצטרך לסבול ולחפש את השער". וגם: האמונה בספרד והביקורת על השימוש בפליקס ("שיחק בעמדה אחורית מדי")

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.04.22 - 01:22

משחק לחימה והגנה הוא סימן ההיכר של אתלטיקו מדריד תחת דייגו סימאונה, אבל יש שיגידו שב-1:0 למנצ'סטר סיטי הוא לקח אותו רחוק. הקולצ'ונרוס לא בעטו אפילו פעם אחת לשער של הסיטיזנס במה שהפך אותם לקבוצה הראשונה מזה עשור שאחראית על הנתון המאוד לא מחמיא הזה. עם זאת, יש להם עדיין סיכוי גבוה להשלים מהפך בגומלין במדריד.

סימאונה ידוע בתור מאמן אמוציונלי ונראה שהלחץ השפיע עליו. במהלך המשחק, אחרי עבירה של איימריק לאפורט על מתיאוס קונייה שלא נשרקה, השתולל צ'ולו על הקווים ורץ באמוק לעבר הקוון. בראיון בסיום המשחק הוא נשמע צרוד באופן חריג וניסה להסביר מה עבר עליו ועל אתלטיקו שלו.

"התוצאה הזו רעה בגלל שהפסדנו וניסינו לנצח", טען סימאונה. "אנחנו מתמודדים מול יריבה יוצאת דופן. סיטי דינמית מאוד, תוקפת עם הרבה שחקנים ולא יכולנו לתקף כמעט. גם במדריד היא תשחק באופן דומה, כך שנצטרך לסבול ולחפש את השער. אנחנו חייבים להשתפר, לנסות להיות יותר עם הכדור ולשחק ברוגע".

כשנשאל כמה רחוק תוכל אתלטיקו להגיע הכריז סימאונה: "מילים הן חסרות משמעות, מה שיקרה על המגרש ידבר. זה משחק אחד ארוך. סיטי היא כנראה הקבוצה הטובה בעולם, אבל נילחם ונראה לאן זה ייקח אותנו".

בספרד, כמובן עדיין לא ממהרים להספיד את אתלטיקו. "זה הזמן למהפך במטרופוליטנו", נכתב בכותרת של "מארקה". "יש עדיין הרבה מה להגיד ותמיד צריך להאמין". במקביל נשמעה ביקורת כלפי סימאונה על השימוש בז'ואאו פליקס: "הוא השחקן שניסה הכי הרבה, אבל הוא התבזבז כשצ'ולו הציב אותו בעמדה כ"כ אחורית".