הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"ריאל בני אלמוות. הברנבאו כמעט התמוטט"

מחמאות בספרד לריאל מדריד אחרי העלייה לחצי מול צ'לסי: "הטוב, הרע והמכוער בריאל מדריד ב-120 דקות. עם ובלי קרלו אנצ'לוטי, עם ובלי זינאדין זידאן, עם ובלי כריסטיאנו רונאלדו, עם ובלי קהל, הם מוצאים דרך לנצח"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.04.22 - 09:10

ריאל מדריד עשתה את זה. הבלאנקוס היו בפיגור 3:0 בליגת האלופות, אבל שני שערים מדהימים אפשרו לה לחזור היום (שלישי) ל-3:2, תוצאה שהעלתה אותם לשלב הבא בסיכום 4:5 בשני המפגשים. הבלאנקוס עלו לחצי הגמר בפעם העשירית ב-12 העונות האחרונות.

ב-"AS" השתפכו: "עם ובלי כריסטיאנו, עם ובלי זידאן, עם ובלי אנצ'לוטי, עם ובלי מגפה, עם ובלי קהל, ריאל מדריד עולה לחצי הגמר. המחויבות במועדון ממשיכה מדור לדור, לא משנה מי משחקים. זה משהו שקרה כל הזמן. מדריד שיחקה רע ורע מאוד במשך דקות ארוכות, אבל ניצחה בסופו של דבר. מדריד סמכה על ויניסיוס והאמינה שיקרה כאן משהו, בסוף זה קרה. הפיזיות של האנגלים הייתה עליונה על הקשרים הלבנים, אבל האופי ניצח. זה הרגיש כמו מתכון לאסון של ריאל, אבל הם הצליחו לצאת גם מזה".

"רק ריאל מדריד יכולה לעשות דברים כאלה", הוסיף ה"מארקה". "הם כמעט הפסידו, ריאל מדריד בני אלמוות. הם עשו את זה שוב, רק קבוצה עם אופי ומורשת כזאת הייתה יכולה לעשות את הקאמבק הזה. הברנבאו כמעט התמוטט, אבל בסופו של דבר הם עלו לשלב הבא. החילופים של אנצ'לוטי שינו את המשחק".

"SER" הספרדי לא הצניע את ההתלהבות: "זאת הייתה אווירה של ערב אלופות נהדר, וזה היה ערב אלופות נהדר. ריאל הייתה אמורה להראות איכות, אבל היא לא עשתה את זה במשך דקות ארוכות. צ'לסי שלטה ב-80 הדקות הראשונות. ריאל מדריד המשיכה לשחק, גם אם זה נראה שהם עושים את זה עם אזיקים. סיום אפי לערב עם הרבה אופי, עם טוויסט בעלילה בסיום. צ'לסי לא הייתה אותה הקבוצה אחרי ההארכה".

"הערב הזה סיכם את הטוב, הרע והמכוער בריאל מדריד", כתב הפרשן קולין מילאר. "הם היו בינוניים עד רעים, אבל יכולים לספק רגעים ברמה עולמית ולמצוא דרך לנצח. אין לקבוצה אחרת את האמונה הזאת בעצמה".

"תקברו אותם בעומק חמש קומות והם עדיין יהיו הפייבוריטים לזכות בכל דבר", נכתב ב-"Gol". "אני לא רואה מישהי שמנצחת את ריאל באלופות, צ'לסי ופריז נתנו מכות והם המשיכו לעמוד", כתבו ב-"BeSoccer".