הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"השופט נתן למנותק על כסא לקבל החלטות"

מנג'ר צ'לסי, תומאס טוכל תקף: "הוא חייך והתבדח עם המאמן היריב, עשה חיים עם אנצ'לוטי. כנראה שאי אפשר לצפות מכולם להיות אמיצים מספיק במשחקים של ריאל". באנגליה ניחמו: "תצוגה מפלצתית"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.04.22 - 06:14

את שברון הלב של צ'לסי לאחר ה-2:3 אמש (שלישי) נגד ריאל מדריד יהיה קשה לאחות. הבלוז הציגו לראווה משחק פשוט ענק, וכבר ראו את חצי הגמר מעבר לפינה אחרי שהובילו 0:3, אך בסופו של דבר נכנעו בסיכום שני המשחקים 5:4, והודחו מליגת האלופות.

 • צפו בתקציר: ריאל מדריד עלתה לחצי גמר האלופות אחרי 3:2 על צ'לסי
 • "לא משנה כמה עמוק תקברו אותם, הם יחזרו": מחמאות בספרד
 • "תנו לו כדור זהב": הרשתות בטירוף מבנזמה
 • הדרך פנויה: בנזמה יעקוף את לבנדובסקי? המספרים
 • עם הפאלש: צפו בבישול הגאוני של מודריץ'
 • "כולם נתנו את הלב שלהם", אמר בסיום תומאס טוכל ומיד שלח אצבע מאשימה אל שופט המשחק, סימון מרצ'יניאק: "כשאתה רואה את השופט מחייך ומתבדח עם המאמן היריב אתה מבין שמדובר בתזמון רע. אמרתי לו את זה. אני מאוכזב ממנו, הוא עשה חיים עם קרלו אנצ'לוטי. כשרציתי ללכת להיפרד ממנו הוא פשוט חייך וצחק עם קרלו".

  טוכל המשיך וזעם: "פסילת השער של מרכוס אלונסו? יכול להיות שזה יותר מדי לבקש כשאתה משחק נגד היריבה הזאת. השופט אפילו לא בדק. הוא צריך היה להישאר הבוס ולא לתת לבן אדם מנותק שיושב על כיסא לעשות החלטות. זה לא קרה רק היום, כשאתה משחק נגד ריאל מדריד יכול להיות שאסור לך לצפות מכולם שיהיה להם את האומץ הדרוש. זה קרה גם במשחק הראשון וגם היום".

  צפו באירוע מעורר המחלוקת>>>

  "היינו חסרי מזל", סיכם טוכל את המשחק, "בגלל זה אנחנו מאוכזבים. ניצחו אותנו בעזרת יכולת אישית. עשינו שתי טעויות, שני איבודי כדור. הגיע לנו לעלות שלב אחרי המשחק הזה, אבל כנראה שזה לא נועד לקרות. אין לנו חרטות, אלו מסוג ההפסדים שאתה יכול לצאת מהם גאה. אנחנו חייבם למזער את כמות הטעויות שלנו. הראנו איכויות ואומץ לב, זו הדרך הנכונה לעשות את הדברים. אנחנו קבוצה מיוחדת".

  "זה היה משחק כדורגל מדהים", נדהמו וניסו לסכם ב'סקיי', "לצ'לסי מגיעות כל התשבוחות, זאת הייתה תצוגה מפלצתית, זאת בזמן שריס ג'יימס משתק את ויניסיוס, אחד השחקנים הטובים בעולם. בכל מקרה, מדובר במשחק שלא יישכח".

  במקביל, גם ב-'BBC' לא היו יכולים שלא להחמיא לאחר הטירוף בברנבאו: "צ'לסי השקיעה כל כך במשחק הזה, כמו שטוכל הבטיח. הם נתנו את הלב ואת הנשמה שלהם במשחק הזה. הקבוצה נלחמה חזק בסיומו של הלילה כרעה על הברכיים. זה היה מאמץ נדיר".