הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"חושב שהמשפחה שלי הייתה בצד של שחטאר"

מנור סולומון: מהצד של אמא כולם אוהדים 'שרופים' של מכבי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.02.21 - 00:09
יצא מרוצה מביקור המולדת. סולומון (אלן שיבר)
יצא מרוצה מביקור המולדת. סולומון (אלן שיבר)

מנור סולומון הגיע לביקור מולדת - ויחזור לאוקראינה מרוצה מאוד: שחטאר דונייצק והקשר הישראלי השיגו 0:2 יקר על מכבי תל אביב באצטדיון בלומפילד, ניצחון שקירב אותם מאוד לשלב שמינית גמר הליגה האירופית. באופן טבעי, ההופעה בבלומפילד עם קבוצה זרה לא הייתה בגדר עוד משחק מבחינתו של אקס מכבי פתח תקווה, והוא סיפר על התחושות לאחר שריקת הסיום.

"זה היה מוזר מאוד", הודה סולומון והוסיף: "התרגשתי להגיע לכאן, זה כיף גדול, הכי כיף בעולם להיות פה עם המשפחה שלי למרות מזג האוויר הסוער. דיברתי עברית וזה כיף גדול".

במשפחתו של סולומון, זה לא סוד, ישנה אהדה גדולה למכבי תל אביב. הקשר נשאל בסיום אם האנשים הקרובים ביותר אליו היו חצויים לקראת המשחק, ואמר: "כולם במשפחה שלי מצד האמא אוהדים 'שרופים' של מכבי, היו להם מנויים לפני הקורונה, אבל אני חושב שבמשחק הזה הם העדיפו אותי ואת שחטאר, במיוחד ההורים שלי".

סולומון, איך לא, התבקש להתייחס לאפשרות שיעבור משחטאר בעתיד הקרוב וסיפר: "מכבי? ברור שעכשיו זה לא על הפרק. עוד מוקדם לדבר על העתיד, חזרנו מפגרת החורף ובינואר זה לא קרה. רציתי להמשיך בשחטאר, טוב לי פה ואני נהנה ומשחק בקבוצה מצוינת ומשתפר כל יום. אני מאמין שהמעבר לקבוצה אחרת יגיע בעתיד, השאלה מתי".