הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לא יחזור להיכל: ג'רמי פארגו חתם על חוזה לשנתיים בצסק"א

דיווח באיטליה: אקס מכבי ת"א וגליל צפוי לחתום בקרוב, יתשכר 2.2 מיליון דולר לעונה. משך החוזה טרם פורסם

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.06.13 - 16:24
פארגו. בקרוב בהיכל, באדום?
פארגו. בקרוב בהיכל, באדום?
תחילת כתבהמכבי תל אביב פנתה אמנם לג'רמי פארגו והציעה לו חוזה עתק (1.3 מיליון דולר לעונה הבאה, כפי שפורסם כאן לראשונה), אלא שהוא עצמו כבר לא יגיע לנוקיה לקדנציה נוספת. הגארד האמריקני חתם באופן רשמי בצסק"א מוסקבה לשנתיים הקרובות.

פארגו, שלא הצליח להטביע חותם ב-NBA אשתקד, היה כאמור בראש סדר העדיפויות של הצהובים, אלא שהסכום המטורף שהונח על שולחנו מבירת רוסיה הטה את הכף. השחקן אמור להשתכר כ-2.2 מיליון דולר לעונה ולהפוך לאחד השחקנים היקרים ביבשת.

למכבי, על כל פנים זכרונות טובים וגם לא טובים מפארגו, וכעת ייתכן שתאלץ לפגוש אותו ב-2013/14 ביורוליג. לעונתו הראשונה ויחידה במכבי הוא הגיע אחרי הבעיות הרפואיות שהתגלו בלבו של מיקאיל טורנס והוא הפך במהרה להצלחה מסחררת.

יחד עם דורון פרקינס וצ'אק אידסון, פארגו הוביל את הצהובים ב-2010/11 לגמר היורוליג, כאשר הוא קלע בדרך סל ניצחון ענק בסדרת ההצלבה בוויטוריה. באותו קיץ הוא החליט לעזוב לליגה הטובה בעולם, מה שהיה מנוגד לחוזהו, והדבר כזכור גרר מאבק משפטי ארוך בין הצדדים. בסיומו, אגב, חוייב השחקן לפצות את הקבוצה.

מעבר לסיכום פארגו, צסק"א גם חגגה בזכות סיבה נוספת: הקבוצה של אטורה מסינה זכתה בליגת ה-VTB. הרוסים העשירים סגרו 1:3 בסדרה על חשבונה של לוקומוטיב קובאן עם 54:59. סוני ווימס הצטיין עם 24 נקודות.