סטודמאייר: "מקווה שאשחק גם בליגה שלנו"

סנטר י-ם כיכב מול אנטוורפן. קטש: "הוא מקצוען אמיתי". בראון נפצע בברך וייבדק

רועי כהן
רועי כהן  09.01.19 - 22:20
תחילת כתבה

על רקע הסערה סיבוב השעייתו של ליאור אליהו, הפועל ירושלים עלתה הערב (רביעי) לשמינית גמר ליגת האלופות אחרי שהביסה 72:92 את אנטוורפן הבלגית בארנה במשחק מצויין. ג'יימס פלדין הוביל עם 20 נקודות ואילו אמארה סטודמאייר הוסיף 18 משלו.

ג'ייקובן בראון נפצע במהלך הרבע השלישי ולא חזר לשחק. השחקן ספג מכה בברך והוא יעבור בדיקות על ידי הצוות הרפואי מחר כדי לאבחן את חומרת הפציעה.

מאמן הפועל ירושלים עודד קטש: "זה ניצחון חשוב מאוד. חשוב שהגבנו טוב אחרי הפסד. היה משחק טוב שלנו מבחינה הגנתית, במיוחד לאור המשחק הראשון בבלגיה. במחצית הראשונה הם עשו התקפות מתפרצות ושלטו בריבאונד ההתקפה, אבל במחצית השניה הצלחנו להוציא את העוקץ מההתקפות שלהם".

המאמן הוסיף: "ברור לי שמה שקרה בראשון היה חריג. האחוזים לא הטרידו אותי, אלא יותר הקצב והדרך. שיחקנו עם הרבה יותר שטף, חוכמה, הנענו יותר את הכדור וכשאנחנו מניעים את הכדור זה ניראה כך".

על הרעש סביב לקבוצה, אמר קטש: "הגבנו כמו שמצאנו לנכון. לאחר מכן התרכזנו באנטוורפן. זו מערכת מקצוענית מהרבה מאוד בחינות וגם בדרך שבה מטפלים במקרים כאלו".

על אמארה: "הוא מקצוען אמיתי. זה תענוג גדול לעבוד איתו. אני לא צריך לחדש כלום לגביו. אני רוצה שישחק איתי תמיד".

אמארה סטודמאייר הגיב בסיום: "עבר הרבה זמן מאז ששיחקתי בגלל הפגרה בליגה. הרגשתי מצוין. אני שומר על כושר, אני עושה כל מה שאני יכול כדי שאוכל לשמור על עצמי גם בזמן של חופשה. הרגשתי מצוין הערב ואני מקווה שתראו אותי משחק גם בליגה".