אליהו ישוב מחר לאימוני הפועל ירושלים

הקפטן מסיים את ההשעייה, קטש: "אהבתי את התמיכה של הקהל בו". תמיר בלאט בחמישיית המחזור של ליגת האלופות

רועי כהן
רועי כהן  10.01.19 - 12:58
תחילת כתבה

אחרי התקרית של עודד קטש וליאור אליהו, הפועל ירושלים קיבלה בדיוק את מה שהייתה צריכה. ניצחון גדול ומשכנע 72:92 על אנטוורפן הבלגית, כזה שקירב את האדומים לראשות הבית, במיוחד אחרי ההפסד של אא"ק אתונה לבאמברג.

בקבוצה התמוגגו מהופעתם של תמיר בלאט (14 נק'' ו-8 אס'), שנבחר לחמישיית המחזור של ליגת האלופות, ושל אמארה סטודמאייר (18 נק' ב-20 ד'). הסנטר לוחץ על ראשי הקבוצה להירשם לפיינל פור של גביע המדינה בעוד חודש, ובקבוצה נוטים לרשום אותו גם כזר, אם הליך האיזרוח לא יושלם עד אז.

קטש התייחס בסיום לתמיכה שהאוהדים הראו כלפי ליאור אליהו, עם שלט ושירים: "אהבתי את התגובה של הקהל. אין כאן זעזוע, דברים כאלה קורים בקבוצה, קשה לנבא איך הדברים ימשיכו מכאן אבל יש כאן צוות ואנשים שמתייחסים ברצינות במה שהם עושים ואני משוכנע שהדבר הזה יטופל על הצד הטוב ביותר".

אגב אליהו, הפורוורד צפוי לחזור מחר (שישי) מההשעיה וצפוי להירשם לסגל מול נס ציונה בליגה. ג'ייקובן בראון, שסובל ממתיחה קלה בברך, בספק.

על המשחק אמר: "היה אתגר גדול עבורנו, ניצחנו קבוצה שאני אוהב את איך שהיא משחקת. תוכנית ההגנה התמקדה בעיקר בהגנה, אחרי שספגנו נגדם המשחק הקודם 100 נקודות, וההגנה הביאה לנו את השטף בהתקפה, וההגנה היא מה שניצח את המשחק. ג'יימס פלדין סקורר ברמה הכי גבוהה, ולא בגלל ההחטאות שלו הפסדנו בראשון, אני אוהב את איך שהשחקנים הגיבו".

סטודמאייר היה מרוצה בסיום: "ידענו עד כמה המשחק הזה חשוב עבורנו, כמו כל משחק באירופה מעתה והלאה, אז באנו עם הפוקוס שאנחנו צריכים כדי להשיג את הניצחון הזה. היתה לנו תוכנית משחק טובה שעבדנו עליה באימונים, שיפרנו את הדברים שהיינו צריכים לעבוד עליהם כדי להשתפר כקבוצה, והיה אפשר לראות את זה הערב".

ג'יימס פלדין, שהיה מצוין עם 20 נק' סיכם: "הם ניצחו אותנו והיינו עמוק בעניין של הנקמה הערב, זה ניצחון גדול. טיישון אמר שקלעים קולעים, והיום הקלעים קלעו. קולעים התעלו והשיגו את הניצחון הזה".