צפו: שמיר ספג קללות וסימן לאוהד "אפס"

המשטרה מנעה עימות פיזי בחולון. מספר אוהדים ירקו לעבר שחקני נאנטר. המאמן: "מאכזב, נכנסנו לבור שלא הצלחנו לצאת ממנו"

עמרי מנהיים  05.02.19 - 23:30
תחילת כתבה

הפועל חולון הודחה הערב (שלישי) מליגת האלופות אחרי שהפסידה 74:62 לנאנטר הצרפתית בבית. החולונים יכולים להתנחם בכך שינשרו לשלב שמינית גמר של היורופקאפ, שם משחקת גם עירוני נס ציונה. קורי וולדן בלט עם 14 נקודות במשחק חלש של הסגולים שקיבלו באכזבה את ההדחה.

תקרית מכורעת אירעה בסיום המשחק בהיכל טוטו. מספר אוהדים מקומיים קיללו את המאמן דן שמיר, שהגיב בסימון "אפס" עם היד לעברם. בנוסף מספר שחקני נאנטר ספגו יריקות מצד קומץ של אוהדים שאיבדו עשתונות והתנהגות בצורה מכוערת. מאבטחים הגיעו כדי למנוע עימות פיזי.

"עם 62 נקודות קשה לנצח", אמר בסיום המאמן המפסיד, דן שמיר. "הם החלו את המשחק עם הרבה נקודות קלות, ובמקרים כאלה, בהם לא מצליחים לרוץ או לשמור טוב, צריך לשרוד בדרך אחרת. אנחנו נכנסנו לבור שלא הצלחנו לצאת ממנו כמו בעבר. הכי קל להגיד שאנחנו עדיין עייפים מהמשחק מול מכבי, אבל אני חושב שזה לא סיפור גדול כי כולנו מאוד רצינו לנצח וזה מרים את האנרגיות מבחינה מנטלית. לא יודע אם עוד יום מנוחה היה עוזר, בעסק הזה צריך ללמוד להתמודד עם הכנות קצרות וגם להתאושש מאכזבות".

עוד הוסיף המאמן: "הגענו למשחק אחרון ביתי על עלייה, עם הרכב מלא, נגד נאנטר שניצחנו אותם בחוץ, ולא עשינו את זה. זה מאכזב, אבל אנחנו עם הפנים ליורופקאפ, מפעל טוב בחלק הזה של העונה עם קבוצות שהודחו מליגת האלופות, ככה שיש לנו עוד כדורסל לשחק. כולנו נלמד מזה ונהיה טובים יותר".

הדפס