שמיר: עשיתי כמה דברים בחולון. זה מכוער

המאמן על העימות עם האוהדים. אייזיק: נחזור חזקים יותר

עמרי מנהיים  06.02.19 - 08:40
תחילת כתבה

לא כך קיוותה הפועל חולון לסיים את שלב הבתים של ליגת האלופות. לאחר שפתחה את העונה האירופית עם מאזן 2:6, מחזיקת הגביע החלה לערום הפסד אחר הפסד, כשאתמול (שלישי) היתה לה הזדמנות אחרונה להשיג את הכרטיס לשמינית הגמר - אבל היא נכנעה 74:62 לנאנטר במשחק שבו הדומיננטיות הצרפתית לא הוטלה בספק אפילו לרגע אחד. העונה האירופית תימשך ביורופקאפ.

מי שנראה מאוכזב במיוחד היה שלמה אייזיק, שקיווה שבעונה השניה של חולון באירופה, הקבוצה גם תתקדם לשלב הבא. ״זה הפסד קשה, כואב, שום דבר לא הלך לנו וזה מתסכל מאוד״, אמר הבעלים. ״לצערי אני צריך לבטל את הכרטיס להגרלה בז׳נבה, אבל אני מאמין שבעונה הבאה נחזור לכאן חזקים יותר וטובים יותר".

בסיום המשחק היצרים התלהטו - על הפרקט ומחוצה לו. בין שחקני הקבוצות התפתח עימות, על רקע העובדה שנאנטר המשיכה לשחק וניסתה לקלוע בהתקפה האחרונה, גם כשהמשחק היה גמור. לאחר רגעים בודדים הופרדו הניצים, אבל מיד לאחר מכן - אוהדים בודדים של חולון ירקו על שחקני נאנטר ואף קיללו את דן שמיר, שסימן בתגובה ״אפס״ לאחד מהם.

"אני לא חושב שמגיע למישהו שיצעקו עליו ויקללו אותו״, אמר שמיר במסיבת העיתונאים, והמשיך במונולוג: ״אני לא אוהב לדבר על עצמי, אבל עשיתי כמה דברים במועדון הזה. ברור שיש אנשים שאוהבים אותי יותר או פחות, אבל אני חושב שזו התחתית של התחתית לבוא ולקלל אותנו על היום. זה מכוער ולא צריך להיות במגרשים, זה עצוב. אני אומר דוגרי, זה כן מזיז לי, זה לא בסדר וזה פוגע". בחולון לא אהבו את המראות בסיום, ומספר חברי הנהלה ביקשו לראות את סרטי הווידאו של התקרית.

על הפרקט, כאמור, חולוניה פשוט לא הופיעה. אחרי שנתנה הצגה התקפית עם 100 נקודות מול מכבי תל אביב, אתמול היא נעצרה על 62 בלבד. ״מהרגע הראשון הם היו יותר משוחררים ואגרסיבים״, הודה גיא פניני. ״באנו טיפה לחוצים, אני לא יודע אם קשור לניסיון או לחוסר ניסיון. נכנסנו לבור שהיה קשה לצאת ממנו ובמשחק של להיות או לחדול קשה לחזור מזה״.

אחרי שחולון תאסוף את השברים, היא תתחיל להתכונן למשחק אפילו חשוב יותר מבחינתה - חצי גמר הגביע מול הפועל ירושלים בארנה בשני הקרוב. ״קודם כל, נתאושש פיזית כדי שנגיע בכוחות מחודשים למשחק הזה״, הוסיף פניני, שלא הפסיד משחק גביע מאז שנת 2007. ״היה משחק קשה ביום ראשון. יש לנו שבוע להתכונן טקטית ופיזית ואני בטוח שנבוא הכי מוכנים שאפשר".

הדפס