ליגת האלופות: הגרלה קשה לחולון, בית נוח לירושלים

שתי הנציגות הישראליות יתחילו את דרכן בשלב הבתים של המפעל. הקבוצה של דרוקר מול מנרסה, טלקום אנקרה, שטרסבורג וססארי. קטש נגד פו אורטז, א.א.ק אתונה ו-וכטה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.07.19 - 12:50
תחילת כתבה

הפועל ירושלים והפועל חולון הוגרלו היום (חמישי) במסגרת ליגת האלופות של פיב"א. בזמן שהקבוצה של עודד קטש קיבלה בית נוח, השחקנים של שרון דרוקר הוגרלו לבית קשה וככל הנראה יתקשו להעפיל.

ירושלים שהוגרלה לבית מספר 2, תפגוש את ולוצלאבק (פולין), פו אורטז (צרפת), ראסטה וכטה הגרמנית שסיפקה עונה סנסציונית, בנביט (טורקיה), א.א.ק אתונה (יוון) אותה פגשה גם בעונה שעברה, ושתי עולות מהמוקדמות.

חולון תפגוש את מנרסה (ספרד), טלקום אנקרה (טורקיה) של סילבן לנדסברג, שטרסבורג (צרפת), אלופת היורופקאפ דינמו ססארי (איטליה), אוסטנד (בלגיה) ושתי עולות מהמוקדמות.

כזכור, ירושלים היא זו שקיבלה את הכרטיס האוטומטי לבתים כנציגת ישראל, לאחר שסיימה את העונה הסדירה במיקום הגבוה ביותר (מכבי ת"א ביורוליג). לפיכך, חולון הגישה בקשה לשתי נציגות של ישראל בשלב הבתים אוטומטית, בקשה שהתקבלה. גם ברמה המבנית הליגה תעבור שינוי, כאשר בשלב רבע הגמר השיטה תתחלף משני משחקים, בית וחוץ, לסדרה של "הטוב משלושה משחקים". מי שלא תהיה במפעל בעונה הבאה, היא האלופה וירטוס בולוניה שתשחק ביורוקאפ.