העיקר התוצאה: מסקנות י-ם אחרי בנדירמה

הכושר של בריימו ותומאס, התרומה של פלדין ועתיד קאזינס

רועי כהן
רועי כהן  17.10.19 - 08:10
תחילת כתבה

מרוצים מהתוצאה, פחות מהדרך. הפועל ירושלים דילגה מעל המשוכה הראשונה בעונה האירופית, בנדירמה, במשחק שאולי לא ייזכר כטוב ביותר של מחזיקת הגביע בתקופה האחרונה. עם זאת, היא הראתה עליונות לאורך רוב שלבי המשחק, עד הניצחון בסיום - 69:73.

במועדון שיבחו את הופעתם של סולימאן בריימו, טיישון תומאס שחזר מהפציעה בכושר מצוין, וג'ייקובן בראון, שלקח את המשחק על עצמו בדקות הסיום. "ידענו שיהיה משחק קשה", אמר בראון בסיום, "הם בדיוק ניצחו את אנאדולו ב-18 הפרש ובאנו כדי לגנוב ניצחון וזה מה שעשינו. טיישון היה חסר לנו, הוא מביא הרבה איכויות לקבוצה ועכשיו אנחנו רוצים שהוא יהיה בריא".

בירושלים לא מודאגים מערב הקליעה הרע של ג'יימס פלדין, שסיים עם 1/14 מהשדה, מכיוון שהוא תרם באספקטים אחרים -7 אסיסטים ו-3 חטיפות. "חסר לו אם הוא יפסיק לזרוק, כי אז אני אתרגז", אמר בראון בבדיחות הדעת.

קאזינס נשאר, בינתיים. שחקן אחר שאולי בירושלים מודאגים ממנו יותר הוא אייזיאה קאזינס, שערך אתמול בכורה אחרי שלא נרשם למשחקי הליגה, אך ב-10 הדקות ששיחק כמעט שלא תרם ומיעט לזרוק לסל.

בירושלים טוענים כי החלפתו לא עומדת כרגע על הפרק, אך נציגי הקבוצה כבר החלו לגשש אצל סוכנים לגבי המצב בשוק, אם כי אין שמות קונקרטיים שעלו בשלב זה. בקבוצה עדיין מתלבטים אם לרשום את קאזינס ולהכניס אותו לרוטציה. השחקן עצמו הסביר לאנשי הקבוצה כי ככל שהוא ישחק יותר ויצבור דקות משחק לצד חבריו, כך הוא יוכל להתחבר יותר לשיטת המשחק.

שחקן אחר שרשם הופעת בכורה באירופה הוא עידן זלמנסון (4 נק' ב-6 דק') שאמר בסיום: "היה משחק קשה, יש לנו המון מה ללמוד מהמשחק הזה אבל תמיד טוב ללמוד אחרי ניצחון. ידענו שנפגוש קבוצה קשוחה ואגרסיבית אבל אני שמח שבדקות האחרונות התעלנו והצלחנו לצאת עם ניצחון".