אחרי חצי שנה: גיא פניני חוזר לשחק

שלישי: חולון מול אוסטנד בליגת האלופות, הפורוורד כשיר

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  21.10.19 - 17:50
תחילת כתבה

עדיין ללא ריצ'ארד האוול, תנסה הפועל חולון להשיג ניצחון ראשון בליגת האלופות. היא תפגוש מחר (שלישי) ב-19:30 את אוסטנד, בתקווה שלא לרדת למאזן של 2:0 במסגרת האירופית.

הקבוצה הקדימה ויצאה כבר ביום ראשון לבלגיה. בגלל החג והמחסור בטיסות, היא נאלצה לעבור מסע ארוך שכלל טיסה לז'נבה (שווייץ) וטיסת המשך לבריסל. הסגולים לנו במלון הצמוד לשדה התעופה, ורק הבוקר המשיכו באוטובוס לאוסטנד.

מלבד האוול, שיצטרף אחרי המשחק מול אוסטנד, שרון דרוקר יקבל "חיזוק" משמעותי נוסף: לאחר למעלה מחצי שנה, גיא פניני יחזור לשחק, שכן הוא החלים לחלוטין מהפציעה הקשה באפריל השנה. "גיא מצטרף אלינו וזה מצוין", אמר דרוקר. "מעבר לחשיבות המקצועית יש להצטרפותו משקל מנטלי, הנסיון והפרמטרים שגיא יביא היו חסרים לנו".

במשחק מחר, חולוניה תתמודד מול קבוצה שהפסידה גם היא במחזור הראשון - אוסטנד נכנעה לשטרסבורג בחוץ, בזמן שחולון הפסידה לטורק טלקום אנקרה. "אנחנו מגיעים להילחם, נצטרך להיות מרוכזים ונחושים לאורך כל המשחק ולשחק אחראי ונכון", סיכם דרוקר.

בעניין אחר, בבר-לאונג' ה"ברוני", אחד מנותני החסות של המועדון, תתקיים מחר הקרנה מיוחדת של המשחק לאוהדי הקבוצה, כשכל בעל מנוי יזכה גם ל-25% הנחה על כל התפריט.