דרוקר: "הם הראו שהם יותר קבוצה מאיתנו"

מאמן חולון אחרי ההפסד באוסטנד: "ציפיתי שיהיה צמוד יותר"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  23.10.19 - 07:14
תחילת כתבה

הפועל חולון קיבלה תזכורת נוספת עד כמה קשים החיים בליגת האלופות. אחרי ההפסד המתסכל לאנקרה במחזור הפתיחה, היא נכנעה אמש (שלישי) 101:86 לאוסטנד הבלגית וירדה למאזן של 2:0 בשלב הבתים.

גיא פניני אמנם חזר לפרקט אחרי חצי שנה (3 נקודות ב-12 דקות), אבל זה גם הדבר היחיד ששרון דרוקר יכול לקחת איתו הלאה מהמשחק הזה. "אנחנו מאוכזבים מאוד, בכל רגע של המשחק לא שיחקנו את הכדורסל שאנחנו רוצים ויכולים לשחק", אמר דרוקר, "נתנו להם סלים קלים מדי, זה היה ערב לא טוב שלנו".

דרוקר, שראה את הקבוצה שלו גם מובסת מתחת לסלים, עם 25 ריבאונדים מול 45 של הבלגים, הרחיב: "הם פשוט היו יותר קבוצה מאיתנו. בכל הקטגוריות החשובות, כדורים חוזרים ואחוזים מהשדה, הם הראו שהם יותר קבוצה מאיתנו. ציפיתי שיהיה משחק צמוד יותר, אני רגיל לשבת כאן במצבים יותר שמחים".

בדבריו, התכוון דרוקר לכך שאימן באוסטנד בין 2006 ל-2008, והוביל אותה לזכיה באליפות ובגביע. "חזרתי לכאן אחרי 11 שנים והיה תענוג לראות את כולם", הודה המאמן. "מלבד לתוצאה, היה טוב להיות כאן, יש לי רק זכרונות טובים מהמקום הזה".

שש שנים אחרי שעזב דרוקר את אוסטנד, הגיע אליה ראיין תומפסון, שהספיק לשחק במדיה עונה אחת (2013/14) ולזכות בדאבל. "ראיתי פה המון פנים מוכרות, היה כיף לראות את העיר ואת האוהדים שקיבלו אותי בזרועות פתוחות", אמר הפורוורד. "זו הייתה חוויה לראות את כולם, היה נהדר לחזור לכאן".

אבל לצערו של תומפסון, שובו לאוסטנד הסתיים בהפסד, למרות שהוא עצמו תרם 17 נקודות ו-5 ריבאונדים. "עשינו ריצה טובה בסוף המשחק, אבל זה לא הספיק", סיכם, "אני מקווה שהמשחק הזה יהווה חוויה מלמדת עבורנו לקראת ההמשך".