"מנרסה יכלה לא להגיע, ממש כמו קפפנברג"

מאמן חולון דרוקר פרגן לספרדים שהגיעו למרות המצב הבטחוני. פניני: "המצב לא השפיע על הזרים, יש אווירה שונה ולא נעימה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.11.19 - 23:04
תחילת כתבה

עכשיו אפשר להגיד בפה מלא: הפועל חולון מתחילה להתחבר. אחרי חודש אוקטובר קשה שכלל ארבעה הפסדים רצופים, הסגולים החלו להתאזן ועם הרבה אופי וחזרה מרשימה מפיגור 16 השיגו ניצחון שלישי רצוף, 88:90 על מנרסה בליגת האלופות. זה היה אגב, גם ניצחון ראשון שלה על יריבה ספרדית אי פעם.

המצב הבטחוני הבעייתי גרם לחשש בקרב קבוצות רבות להגיע ארצה, אבל מנרסה נחתה ללא חשש וגם זכתה למחיאות כפיים מהקהל של חולון. "בימים כאלה כולם באים והסולידריות גבוהה, שמח שלא אכזבנו את הקהל, היה יכול להיות מצב שלא היה מגיע קהל", טען שרון דרוקר בסיום. "כל הכבוד שהקהל של חולון מחא כפיים, הייתי בצד של ירושלים כשוולנסיה לא רצתה להגיע ואנשי מנרסה גברים. הם היו יכולים לעשות בקלות את מה שהאוסטרים עשו".

ומה עם הניצחון והקאמבק המרשים? "אלי סהר שם עליי משקולת, אמר לי שמעולם לא ניצחנו קבוצה ספרדית", התלוצץ דרוקר והוסיף: "התחלנו נורא, היינו צריכים לשחק טוב יותר. נכנסנו לבור, אבל החבר'ה שעלו מהספסל נתנו כוח, במחצית היינו בשוויון וידענו שאנחנו שם. לקחנו ניצחון חשוב".

"הניצחון הזה חשוב מאוד, מבחינת הבית שלנו כי אי אפשר לדעת מול מי אתה מתמודד. אנחנו מכוונים למעלה וחשוב לנצח את הקבוצות הללו", הוסיף גיא פניני ונשאל על המצב: "הנסיון האחרון שהיה לי עם זה היה במשחק של מכבי תל אביב מול מלאגה. יכול להיות שיש אווירה משונה ולא נעימה, אבל הבאנו את עצמנו והבאנו את האנרגיות הנכונות.

"המצב לא השפיע על הזרים. הופתעתי, חשבתי שהם יהיו יותר בפאנקיה. ההנהלה תמכה בהם והרימה אותם", סיפר פניני וגם החמיא למרכוס פוסטר שקלע 23 נקודות: "הוא לומד את המשחק האירופי, יש לו המון פוטנציאל ורק שימשיך כך".