19:30: חולון תשבור את הנאחס מול ססארי?

דרוקר רוצה ניצחון שישי ברצף. קופיין: "כשכדור באוויר, אני בא להילחם"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  19.11.19 - 12:00
תחילת כתבה

העונה של הפועל חולון, שנפתחה בעצלתיים, שינתה כיוון לפני מספר שבועות. הערב (רביעי) הקבוצה של שרון דרוקר תנסה לרשום שיא נוסף מבחינתה כשתארח את ססארי המצוינת (19:30), במטרה להשיג ניצחון רביעי ברציפות בליגת האלופות של פיב"א.

שני שינויים מרכזיים בוצעו בסגל והפכו אותו לטוב, עמוק ומאוזן יותר. ריצ'ארד האוול משמש כגיבוי איכותי (ולעיתים אפילו טוב יותר) ללטאביוס וויליאמס, ובקו האחורי טרוי קופיין צורף כדי לעשות סדר.

מאז שהגארד נחת, הקבוצה ניצחה חמישה משחקים מתוך חמישה, כאשר ההגעה שלו מורידה לחץ מיוגב אוחיון ובעיקר משחררת את מרקוס פוסטר לעמדה מספר 2, שם הוא עושה חיל. "אני בסך הכל עוד חתיכה בפאזל", הצטנע קופיין. "אני מנסה להיות הכי טוב שאני יכול, ואוהב לעזור לאחרים להיות טובים יותר. בשנייה שהכדור באוויר, אני מגיע להילחם".

אוחיון לא ישחק הערב בשל פציעה בשריר הירך האחורי, ובלעדיו על אחת כמה וכמה עולה הערך הסגולי של קופיין. "הכרתי את יוגב, אמרו לי לפני שהגעתי שאני צריך להוריד ממנו עומס", סיפר האמריקני. "ידעתי שאני רוצה להביא את רמת האנרגיה שהוא מביא וגם לספק את המנהיגות, שבסופו של דבר תעזור לקבוצה לנצח".

הערב, כאמור, עומדת בפני חולון משוכה גבוהה - ססארי, עם שמות נוצצים כמו קרטיס ג'רלס, דשון פייר, דוויין אוואנס ומירו בילאן. הקבוצה מדורגת במקום השני בליגת האיטלקית, שנייה רק לווירטוס בולוניה. "ראינו וידאו של ססארי, זו קבוצה מצוינת", אומר קופיין. "כדי לנצח נצטרך לשחק באותה קשיחות ובאותה תחרותיות. יש לנו את הקהל שלנו מאחורינו".

חולון משחקת הערב נגד הסטטיסטיקה: מאז שהצטרפה לליגת האלופות היא פגשה 4 פעמים את ססארי, ובכולן הפסידה. פעמיים בשלב הבתים בעונת 2017/18, ופעמיים בעונה שעברה בחצי גמר היורופקאפ - שאחריו ססארי גם המשיכה לזכייה.

הדפס