19:00 ב-5PLUS: י-ם מול אנטוורפן

למעט טימור הפצוע, סגל מלא לקטש: "חשוב לחזור למסלול"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  04.12.19 - 18:03
תחילת כתבה

אחרי פגרה של שבוע, הפועל ירושלים תחזור הערב (רביעי, ישיר ב-5PLUS) ב-19:00 לליגת האלופות של פיב"א, כאשר תארח את אנטוורפן הבלגית - במטרה לחזור לנצח אחרי שני הפסדים, לפו אורטז ובורגוס.

אחרי המשחק מול הספרדים, היה נדמה שהאדומים נכנסים למשבר, אבל הם יצאו ממנו בצורה מעוררת כבוד, במיוחד עם הניצחון הגדול ביותר שלהם עד כה העונה: ברבע גמר הגביע על מכבי תל אביב. מחר, הם יקוו לקחת את המומנטום החיובי מהליגה, גם לאירופה.

"חשוב מאוד לחזור למסלול, וחשוב לזכור הניצחונות האלה לא נותנים לנו שום יתרון", אמר המאמן, עודד קטש. "צריך להתייחס לכל משחק בהתאם ובשיא הרצינות. כל משחק הוא חשוב, במיוחד בבית הזה, שנראה מאוד צמוד. אין משחקים קלים, לא בבית ולא בחוץ".

ירושלים, שעדיין נמצאת במקום הראשון בבית במאזן של 2:4, תחסר את בר טימור שנפצע בניצחון על אשדוד וייעדר בשלושת השבועות הקרובים, ומלבדו כל השחקנים יעמדו לרשות קטש, שירצה לשמור על מאזן נקי בהפסדים העונה בארנה. "צריך לבוא 100 אחוז מרוכזים, לא רק במשחקי נוקאאוט", הוסיף קטש. "השחקנים שהיו פה בשנה שעברה דואגים להסביר לשחקנים החדשים שלנו שגם ההפרשים קובעים, לא רק הניצחונות, לכן צריך להיות מרוכזים 40 דקות".

אנטוורפן היא לא יריבה זרה עבור ירושלים, שפגשה אותה גם בעונה שעברה בשלב הבתים - ואפילו הפסידה לה בחוץ 101:89. בסופו של דבר, למרות שהאדומים סיימו במקום השני בבית והבלגים ברביעי, הם הצליחו לעלות לפיינל פור כנגד כל התחזיות. "הם יצטרכו להוכיח שהם טובים כמו בעונה שעברה, הם עשו הישג יוצא מן הכלל", החמיא קטש, וסיכם: "אנחנו צריכים לנצח כל קבוצות בבית. בחודש האחרון היתה לנו תקופה קצת פחות טובה, ששיחקנו קצת פחות בשטף. צריך לחזור לשטף שלנו, ונקווה שכבר מחר".