קטש לקראת בנדירמה: "הם רצים כמו משוגעים"

19:30: ירושלים תנסה לשמור על פסגת הבית, ישיר ב-5STARS. דאגה בקבוצה מהיעדרות לוקט, המאמן: "כל אחד בסגל יצטרך להיות קצת טרנט". בראון וטימור חוזרים

רועי כהן
רועי כהן  10.12.19 - 18:13
תחילת כתבה

הפועל ירושלים רוצה להמשיך במומנטום החיובי כשתארח הערב (שלישי, 19:30, ישיר ב-5STARS) את בנדירמה הטורקית למשחק שיפתח את הסיבוב השני בשלב בבתים של ליגת האלופות. בבירה מודאגים מאוד מהסיטואציה שנוצרה סביב טרנט לוקט, שקיבל אישור לטוס לארה"ב בעקבות מצב חירום משפחתי.

כידוע, לוקט הוא השחקן היחיד בסגל שנחשב לסמול פורוורד אמיתי, ובלי קשר לעמדה, בירושלים חוששים להישאר עם סגל דליל מדי בשלב הזה של העונה, ולכן בודקים את השוק כדי למצוא פתרונות כגיבוי. "המצב לא פשוט", מודה המאמן עודד קטש, טרנט חשוב לנו מאוד ואין לנו מחליף ספציפי לדברים שהוא עושה, כך שכל אחד בסגל יצטרך להיות קצת טרנט".

על המשחק אמר: "בנדירמה זה אולי לא השם הכי נוצץ אבל זו קבוצה טובה מאוד שמשחקת מאוד אגרסיבי ואנחנו נצטרך להתאים את עצמנו. יש להם כישרון לצד צעירים שיגיעו לרמות הכי גבוהות וזו קבוצה שעושה יותר ממה שמצפים ממנה. הם רצים כמו משוגעים ונצטרך להאט אותם".

קטש יקבל הערב חזרה את ג'ייקובן בראון ובר טימור שמחלימים מפציעות. ג'יימס פלדין, שמגיע בכושר שיא אחרי 41 נקודות נגד גלבוע, אמר לקראת המשחק: "הם מגיעים לפה אחרי ניצחון חוץ בצרפת ואנחנו זוכרים שניצחנו שם למרות משחק רע שלי ושל תמיר בלאט, אבל בראון וטימור חוזרים וזה נותן לנו תחושה טובה. הם שומרים טוב את הפיקנרול ואנחנו נצטרך להיות יצירתיים בהתקפה ולהניע את הכדור. כולנו נצטרך לחפות על ההיעדרות של טרנט".