עדיין ללא מאמן: הפועל חולון יצאה לאנקרה

חרוש ימשיך לעמוד על הקווים. דלגאדו יערוך בכורה בסגול

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  10.12.19 - 16:01
תחילת כתבה

הפועל חולון יצאה היום (שלישי) לטורקיה, לקאת משחק החוץ בפתיחת הסיבוב השני מול טלקום אנקרה בליגת האלופות של פיב"א, כאשר מאמן קבוע עדיין אין - ומתן חרוש יעמוד פעם נוספת על הקווים. לאחר לא מעט דיונים, עדיין אין במועדון קונצנזוס על זהות האדם שיחליף את שרון דרוקר.

איליאס זורוס היווני היה הבחירה הראשונה, אבל לאחר שהאופציה שלו ירדה מהפרק, ישנם מספר כיוונים שנשקלים. רוב ההנהלה עדיין בעד להחתים מאמן זר, כאשר הרשימה צומצמה כעת למספר מועט של מועמדים. עם זאת, במקביל קיימת האפשרות להמשיך עם חרוש מעבר למשחק עם אנקרה (גם בשל הנגזרות הכלכליות של מהלך כזה), אבל הסיכוי שחרוש ימשיך עד לסיום העונה נמוך.

לאחרונה הוצעו לקבוצה הרבה מאמנים, ביניהם גם כאלו בעלי רזומה מרשים, שנפסלו משיקולים שונים: סלבה מלדונאדו הספרדי, מאמן גראן קנאריה בעונה שעברה, לא הגיע בשל קשיי שפה. סאשו פיליפובסקי, מאמן מונאקו בעונה החולפת, עקב דרישות כספיות גבוהות. זארה מרקובסקי המקדוני, שאימן בעבר את מילאנו, ונציה ולימוז', לא יגיע משום שהוא לא נחל הצלחה בשנים האחרונות.

מחר, עדיין עם חרוש, חולון תנסה להשיג שיכול להיות זה שיעשה את ההבדל בסופו של דבר, בין עליה לשמינית הגמר לבין הדחה מוקדמת. הקבוצה בצהוב-סגול מגיעה במאזן של 4:3, זהה לזה של אוסטנד, ליטקאבליס, ושטרסבורג, ולכן כל ניצחון על קבוצה שנמצאת מחוץ לחבורה הזו ייחשב כבונוס.

חרוש התייחס לאתגר שלפניו: "אנחנו מכבדים את היריבה ומודעים לקושי, אך יחד עם זאת נבוא להילחם ולכפות את סגנון המשחק, על מנת לנצח. רוצים לקחת את הדברים הטובים מהמשחק נגד מכבי ת"א".

אנחל דלגאדו יערוך את הופעת הבכורה בקבוצתו החדשה, לאחר שהאישור הבינלאומי הגיע מפיב"א. יוגב אוחיון עדיין סוחב את הפציעה בשריר הירך האחורי ולא צפוי לחזור, כאשר גם טי.ג'יי קליין, שנפצע מול מכבי תל אביב, בספק עקב כאבים בשריר הירך האחורי. הגארד עבר בדיקת MRI, ששללה אפשרות של קרע.

בסיבוב הראשון, חולון היתה על סף ניצחון כאשר הובילה ב-7 נקודות, פחות מ-3 דקות לסיום, אך נכנעה לריצה טורקית בהובלתו של ניק ג'ונסון. אנקרה מגיעה למשחק הזה אחרי שבמחזור הקודם הופתעה בבית בידי שטרסבורג.