פלדין: "בכל עונה אני נכנס לתקופה כזאת"

כוכב הפועל ירושלים אחרי בנדירמה. קטש: "פסק הזמן המאוחר? פרנויה של מאמן"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.12.19 - 21:21
תחילת כתבה

זה לא היה קל, אך הפועל ירושלים פתחה נהדר את הסיבוב השני בליגת האלופות של פיב"א, עם 72:83 על בנדירמה הטורקית. אך למרות הניצחון, עודד קטש סיפר בסיום: "לא אהבתי שוב את הרכות בתחילת המשחק, הרבה דקות שמרנו כמו שצריך ועשינו את זה טוב יחסית. בחלק גדול מהמשחק ג'יימס פלדין עזר לנו מאוד בדקות משמעותיות וזה ניצחון חשוב בסך הכל".

על פלדין, שסיים את המשחק עם 27 נקודות ונבחר למצטיין, המאמן אמר: "הוא קלע כמה סלים גדולים, חלק מהם הגיעו בהתקפות טובות שלנו ממהלכים שתכננו. אנחנו צריכים להיות יותר אגרסיביים בתחילת משחק, לא יכול להיות שקבוצה תהיה אגרסיבית מאיתנו בהתחלה וזה הלקח שלי".

קטש הסביר גם את פסק הזמן המאוחר שלקח, שגרם למאמן הטורקי לפנות אליו בדברים: "יכול להיות שלא היינו צריכים להתקיף את הסל, אבל זו סתם פרנויה של מאמנים. בסוף, הפרשי סלים יכולים לקבוע, ורק בקונסטלציה מסוימת זה ישנה. יכול להיות שלא היינו צריכים לעשות את זה, אבל לא נורא".

על המשחק הבא, נגד א.א.ק אתונה, קטש אמר: "יכול להיות שזה יעזור לנו לאנרגיות. במשחק בספרד שבאנו כאנדרדוג ולעומת זאת מול מכבי תל אביב עשינו את זה אחרת. הבית צמוד מעונה שעברה. זה משחק משמעותי, אבל לא הייתי אומר שמשחק על כל העונה".

ג'יימס פלדין, שנבחר לשחקן המצטיין, הסביר את היכולת הנהדרת שלו בסיום: "אני תמיד נכנס לתקופה כזו במהלך העונה. המאמן והקבוצה נותנים לי המון ביטחון ואני מאוד אוהב לנצח. היו לנו רגעים קשים במשחק שלא שיחקנו הגנה ולא הצלחנו לקלוע באותו זמן, ואז כמה שלשות הכניסו אותנו לקצב והשתפרנו מאותו רגע.

על חסרונו של טרנט לוקט הפצוע, פלדין הוסיף: "הוא מרוויח הרבה כסף ואנחנו צריכים למצוא דרך לעשות הגנה טובה בלעדיו. יהיה לנו את האוהדים איתנו, זה כנראה המשחק הכי גדול שלנו העונה מלבד מכבי ת"א".