פלדין: "מקווה שיבוא יום ונשחק ביורוליג"

הפורמה של י-ם, לוקט והקהל. צפו בגארד ב"מגרש פתוח"

מערכת אתר ערוץ הספורט  12.12.19 - 17:16
תחילת כתבה

אין ספק שה-שחקן שבולט בתקופה האחרונה בהפועל ירושלים הוא ג'יימס פלדין. הגארד המצוין, שקלע 41 נקודות מול הפועל גלבוע/גליל ועוד 27 נקודות נגד בנדירמה בליגת האלופות של פיב"א, התראיין היום (חמישי) בתכנית "מגרש פתוח" וסיפר על הסיכויים לדעתו לזכות במפעל האירופי.

"אנחנו די חזקים, אבל זה בית קשוח", אמר הגארד. "יש הרבה קבוצות טובות, יש לנו את אא"ק בחוץ ואת בורגוס בבית ואנחנו צריכים לשחק משחק אחר משחק. זה אפשרי, יש לי ביטחון. זה הולך להיות נהדר לקהל שיהיה בטירוף. אנחנו עובדים קשה בשביל זה, אבל יש עוד דרך ארוכה. אני מאד נהנה פה בישראל, לא משעמם לי. אני אוהב את החברים לקבוצה ואת המאמן".

כשנשאל אם הקבוצה יכולה לשחק ביורוליג, ענה: "שיחקתי שם שלוש שנים, אני מכיר את התחרות ואיך הארגון עובד. יש לזה קלאס. יש לנו אוהדים נהדרים ואולם 'ארנה' נהדר. אני לא יודע מה החוקים בדיוק, אני מקווה שיבוא יום ונשחק שם. בשבילי היורוליג זה בעבר ואני עובד קשה כרגע בהפועל ירושלים".

על החיסרון של לוקט הוא הוסיף: "הוא כבר חסר לנו, המשחק האחרון היה קשה בלעדיו בהגנה, הוא הדבק שלנו. אנחנו שמחים שהוא נסע הביתה למשפחתו לפתור את הבעיות שלו. מקווה שדברים יסתדרו בשבילו. ג'ייקובן בראון? הוא שחקן מפתח נהדר, אני שמח בשבילו שהוא משחק טוב ברמות גבוהות. הוא במומנטום טוב, ואני מקווה שהוא ימשיך כך. המים שהוא שפך עליי? אני אשפוך עליו בקבוק שלם".

לסיום פלדין דיבר על כך שהוא מייצג את הרפובליקה הדומיניקנית: "אני שמח לייצג את המדינה שלי ולשחק בשבילה. נראה איך העונה מסתיימת ונראה איך זה יתפתח".