בראון: "בסוף הצלחנו לעצור אותם"

הגארד החמיא להגנה. תומאס: "לא רק השלשות ניצחו את המשחק"

מערכת אתר ערוץ הספורט  16.01.20 - 00:08
תחילת כתבה

הפועל ירושלים השיגה הערב (רביעי) ניצחון חוץ יקר 102:107 על אנוויל וולוצלאבק, שהגיע בתום דרמה ומשחק צמוד שהעניק לאדומים את המקום הראשון בבית. שחקניו של עודד קטש הציגו משחק הגנה חלש ברוב 40 הדקות, אבל מנגד הם קלעו באחוזים מטורפים מעבר לקשת וסיימו עם 17 שלשות את המשחק.

לאחר ההתמודדות התפנה אחד מכוכבי המשחק טיישון תומאס, להסביר מה לדעתו ניצח את המשחק: "אני לא חושב שהשלשות ניצחו את המשחק, גם להם וגם לנו היו שלשות גדולות, אני מרגיש שמה שניצח את המשחק אלו היו כמה פוזשנים טובים בהגנה שלנו וכמה החלטות נכונות שעשו את ההבדל".

תומאס, שהצטיין במחצית השנייה וסחב את הקבוצה על עצמו במשך דקות לא מעטות הסביר תיאר את התחושות איתן יוצאים שחקני הקבוצה מפולין: "זה היה ניצחון קשוח, כל משחק חוץ בליגת האלופות זה קשה, שמח שנשארנו יחד רצינו להיראות טוב יותר בהגנה אבל עדיין נשארנו יחד והשגנו את הניצחון וזה מה שחשוב היום".

שחקן נוסף שסיפק ערב מעולה עבור האדומים הוא ג'ייקובן בראון, שסיפק את הזווית שלו לסיבות שהובילו לניצחון במשחק: "אני חושב שבמחצית השנייה ההגנה שלנו שיחקה טוב יותר, עשינו עבודה טובה, הלכנו על כל הכדורים, אמנם שני שחקנים שלהם שיחקו טוב מאוד, אבל ניסינו לעצור אותם ומצאנו את הדרך לעשות בסופו של דבר עצירות בזמן הנכון ולקלוע. זה מה שהביא לנו את הניצחון".