"מומנטום לפני הגביע": י-ם סימנה מטרות

שלב הבתים יינעל מול אנטוורפן. בריימו: "לוקחים ברצינות"

רועי כהן
רועי כהן  05.02.20 - 13:37
תחילת כתבה

עוד לפני שתתחיל את שבוע הגביע, הפועל ירושלים רוצה לצלוח בשלום את המשחק האחרון בשלב הבתים של ליגת האלופות הערב (רביעי) נגד אנטוורפן, משחק שהוא לפרוטוקול בלבד אחרי שירושלים כבר הבטיחה את ההעפלה מהמקום הראשון בבית ב׳.

״אנחנו רוצים להישאר ממוקדים ומרוכזים״, אמר עידן זלמנסון. ״אנחנו יודעים מה המטרות ובאים ממוקדים ב-100% כדי להשיג אותה. בלי קשר לגביע, אנחנו רוצים לנצח באנטוורפן כמו בכל משחק, וכמובן כדי לייצר מומנטום וביטחון לקראת הגביע. אנחנו צריכים לשמור יותר חזק, להיות יותר אגרסיבים, לשים לב לדברים הקטנים ולהיות יותר מודעים ליכולת שלנו בהגנה״.

סולימאן בריימו הוסיף: ״אנחנו לוקחים כל משחק ברצינות כי כל משחק הוא הזדמנות להשתפר, להתקדם ולנצח. אנחנו צריכים לבוא עם הגישה הנכונה, עם המנטליות המתאימה ולחזור מבלגיה עם ניצחון. המשחק הזה חשוב כדי להגיע לגביע עם ביטחון ותחושות טובות״.

בין היריבות האפשריות של ירושלים בשלב שמינית הגמר אפשר למצוא את ניז׳ני, פרישטרי, בשיקטאש, או אוסטנד/ליטקבליס/הפועל חולון. שלבי שמינית ורבע הגמר יוגרלו לאחר סיום שלב הבתים וישוחקו בשיטת הטוב משלושה, כאשר ירושלים תיהנה מיתרון ביתיות לכל אורך הפלייאוף.