מסתמן: הפועל ירושלים תוחרג מהבידוד

האדומים ישהו בהסגר ביוון. ספק אם תאושר כניסת קהל למכבי

רועי כהן
רועי כהן  10.03.20 - 10:54
תחילת כתבה

הפועל ירושלים מתכוננת לרגע השיא של העונה האירופית שלה עד כה: מחר (רביעי), היא אמורה לפגוש את פריסטרי, למשחק מס' 2 במסגרת שמינית גמר ליגת האלופות. אבל לצד ההתעסקות המקצועית במשחק החשוב, דאגה אחרת מוטלת עליה והיא כמובן סוגיית הבידוד: האם היא תצטרך להיכנס להסגר, לאחר שתחזור לארץ ממשחק החוץ ביוון.

בנושא הזה, מסתמן פיתרון: בימים האחרונים פועלים אנשי הקבוצה במרץ מול אנשי משרד הבריאות להגיע להחרגה מהוראות הבידוד הרגילות. לפי התכנון, במסגרת השהות ביוון, אנשי ירושלים יבודדו את עצמם כפי שקבוצות מחו"ל עושות כאשר הן מגיעות לארץ. במצב כזה, משרד הבריאות יאשר להם שלא להיכנס לבידוד בעת השיבה לישראל.

כזכור, ירושלים מוליכה 0:1 בסדרה, לאחר שניצחה בארץ (במשחק שהתקיים ללא קהל) 78:91 את הקבוצה היוונית. אתמול נודע כי ססארי האיטלקית לא תתייצב למשחק המקביל מול בורגוס, מה שיעביר ככל הנראה את הקבוצה הספרדית למפגש מול הירושלמים בשלב הבא.

בנושא אחר, במכבי תל אביב עדיין לא יודעים אם וכמה קהל יורשו להכניס למשחק היורוליג שיתקיים ביום חמישי נגד באסקוניה. במשרד הבריאות הביעו פסימיות לגבי הסיכוי שקהל יוכל להיכנס, בוודאי לאור העובדה שמשחק רבע גמר גביע המדינה אמש נערך ללא קהל באצטדיון פתוח, בהשוואה למשחק הכדורסל שייערך באולם סגור. אי לכך, במשרד לא ממהרים לאפשר לצהובים הכנסת קהל.