עודד קטש: "יש דברים חשובים מכדורסל"

ירושלים באי ודאות. "מקווה שיימצא פתרון למצב המטורף הזה"

רועי כהן
רועי כהן  12.03.20 - 07:54
תחילת כתבה

יש רבע, אם וכאשר. הפועל ירושלים עמדה במשימת שמינית גמר ליגת האלופות כשניצחה אמש את פריסטרי במשחק מס' 2 והשלימה את הסוויפ על היוונים. מחזיקת הגביע תפגוש ברבע הגמר את בורוגוס הספרדית ותתפלל שמשחקי רבע הגמר, כמו גם הפיינל פור בהמשך, ישוחקו כמתוכנן.

עודד קטש התייחס לניצחון החשוב: "היו שתי מחציות שונות, שיחקנו נגד קבוצה שהיתה מאוד אגרסיבית ברבע השלישי. זה לא מקום קל לנצח בו, אבל עשינו את זה ונקווה שהדברים יסתדרו ונוכל לחזור לשחק מול קהל". במסיבת העיתונאים שנערכה ללא עיתונאים הוסיף קטש: "עבורנו, כדורסל הוא החיים, אבל הקורונה מזכירה לנו שיש דברים חשובים יותר מכדורסל. אני מקווה שיימצא פתרון למצב המטורף הזה, וכולנו נחזור לחיים הרגילים שלנו. אני גאה בשחקנים שלי שהגיבו כמו שהגיבו לסיטואציה. אנחנו חיים במצב שבו אנחנו לא יודעים מה יקרה מחר, ובוודאי לא בשבוע הבא".

האדומים ניצחו בעזרת עוד ערב קטלני של שני הגארדים המצוינים שלה - ג'יימס פלדין וג'ייקובן בראון, שקלעו יחד 49 מתוך 79 הנקודות של מחזיקת הגביע. פלדין אמר בסיום: "החצי השני היה משחק שונה לגמרי מהראשון. במחצית הראשונה הצלחנו להציג את ההגנה האולי הכי טובה שלנו מתחילת העונה אבל הורדנו את הרגל מהגז ברבע השלישי ואי אפשר לעשות את זה בשלב הזה של העונה ובמיוחד במפעל הזה. נצטרך ללמוד מזה אבל בו זמנית אנחנו שמחים וגאים שהעפלנו שנה שנייה ברציפות לשלב שמונה האחרונות".

טיישון תומאס, שלא היה במשחק גדול אמש, הוסיף: "ברבע השלישי קצת התקשינו ולא עלינו עם האנרגיות שהיו לנו במחצית הראשונה, והם עשו את הריצה שלהם. זה היה אמנם ללא קהל אבל היה משחק קשה".