עודד קטש: "לפני הקורונה היינו טובים יותר"

בצל הבעיות, האדומים המריאו לפיינל 8. פפאס יצטרף באתונה

רועי כהן
רועי כהן  26.09.20 - 12:38
תחילת כתבה

הפועל ירושלים המריאה היום (שבת) לאתונה, לקראת שלב הפיינל 8 בליגת האלופות של פיב''א. עם הנחיתה, ירושלים תלך לאחד האולמות המקומיים לערוך אימון, ושם יחבור אליהם ניקוס פפאס, שחתם רק השבוע. היווני צפוי לערוך בסך הכל ארבעה אימונים, לפני ההתמודדות של האדומים נגד בורגוס.

האדומים יגיעו להתמודדת בצל מכת הפציעות והטלטלה שעברו עם כריס קרמר, שכבר חתם בקבוצה, אך לא עבר את הבדיקות הרפואיות. לקראת השלב הכה מכריע, זה לא השקט לו ציפה עודד קטש לפני היציאה מישראל אל עבר הפיינל 8.

אם גל הפציעות לא מספיק, האוטובוס של הקבוצה נתקע כמה מאות מטרים לפני ההגעה למלון באתונה, והשחקנים ואנשי הצוות נאלצו להשלים את הדרך ברגל עם כל הציוד עליהם. בקבוצה התייחסו לעניין כחוויה נחמדה וכעוד הזדמנות לעשות קצת כושר.

קטש דיבר על מה שמצפה לירושלים: "לא היה פשוט להגיע לפיינל 8 ביחס לשאר הקבוצות. ההכנה הייתה קצרה, לכן קודם כל אנחנו רוצים לייצר לעצמנו הזדמנות כמו שאר הקבוצות. בורגוס קבוצה טובה מאוד, אבל אני לא באמת חושב שאנחנו לא יכולים לנצח, זה משחק אחד. יחסי הכוחות הם ממש לא כמו לפני הקורונה, היינו יותר טובים באופן משמעותי, אבל אנחנו עדיין הפועל ירושלים ונעשה הכל כדי לנצח".

קטש אף התייחס לאופן בו הוא רואה את פפאס משתלב בקבוצה, על אף זמן ההכנה הקצר: "אי אפשר לשפר שחקן בכל כך מעט זמן, אבל נחליט בדקות שהוא יהיה על המגרש מה אנחנו צריכים ממנו ובזה נתמקד".

מלקולם היל, שהצטרף לקבוצה רק לאחרונה דיבר על הציפיות ממנו לקראת השלב המכריע: אני לא חושב אם אני יכול להיות האקס פקטור של כל משחק. אני לוקח את מה שההגנה היריבה מאפשרת לי. התחברתי למועדון, קיבלו אותי כאן בזרועות פתוחות. כיף להתעורר בכל בוקר לסביבת עבודה כזאת, בה כולם רוצים להצליח".

עוד הוסיף הפורוורד: "אנחנו באים עם הרבה ביטחון לקראת הפיינל 8. באופן אישי אני אנסה להתמקד במה שאני יודע לעשות טוב כדי לקדם את הקבוצה עד המטרה הסופית שהיא כמובן זכייה בליגת האלופות".

הקבוצה טסה לאתונה באמצעות מטוס חכור של חברת ישראייר, שתטיס את הקבוצה גם במקרים עתידיים שבהם היא תזדקק לקחת טיסות פרטיות כחלק מהסכם בין הצדדים.