הפועל ירושלים המריאה לטורקיה, קטש: "עדיין לא בכושר שלנו"

אדם אריאל ועידן זלמנסון בספק לטלקום, המאמן: "מקווה שיוכלו לקחת חלק. נקודת ההתחלה שלנו פחות טובה"

רועי כהן
רועי כהן  26.10.20 - 09:30
תחילת כתבה

הפועל ירושלים המריאה לפנות בוקר (בין ראשון לשני) לטורקיה לקראת משחק הבכורה לעונת 20/21 בליגת האלופות נגד טורק טלקום אנקרה (שלישי, 19:30, שידור ישיר ב-5SPORT). האדומים נחתו מאיסטנבול ומשם ממשיכים בטיסה נוספת לבירה הטורקית. אדם אריאל ועידן זלמנסון בספק למשחק מחר עקב פציעות וערכו אתמול רק אימון חלקי.

  • שלישי, 19:30, שידור ישיר ב-5SPORT: הפועל ירושלים פותחת עונה בליגת האלופות נגד טורק טלקום אנקרה

"יש תחושות טובות", אמר המאמן, עודד קטש. "לא הייתי מתנגד לעוד שבועיים או שלושה של הכנה, כי אנחנו קצת פצועים וחסרים שחקן בעמדה מספר 4. הולך להיות משחק מאוד אינטנסיבי נגד קבוצה עם המון יכולות שנבנתה עם הרבה מאוד כסף, ושחקנים ברמות אחרות. אריאל וזלמנסון בספק ואנחנו מקווים שהם יוכלו לקחת חלק".

השיטה החדשה בליגת האלופות, עם 4 קבוצות בלבד ורק 2 עולות מכל בית, משאירה מעט מאוד מקום לטעויות וירושלים חייבת לשחק על ניצחון, או הפסד בהפרש מזערי. קטש: "זה הופך את הכל ליותר חשוב וקריטי, כל דבר קטן קובע, גם ההפרשים, בטח כשמתחילים בחוץ. אם ניתן להם לשחק את המשחק הרגיל שלהם יהיה מאוד קשה, נצטרך להיות מאוד נחושים ואגרסיביים. אני לא מספיק מרוצה ממה שאני רואה, אבל אני כן מרוצה מהאופי והרצון להשתפר. אנחנו נהיה שם. ברור שאנחנו לא מתחילים את הקמפיין בשיא הכושר".

זו העונה השלישית של ירושלים בליגת האלופות. המועדון שם לעצמו למטרה לעבור למפעל כדי לזכות בו, אך בפועל הקבוצה טרם הצליחה העפילה לפיינל פור. המפעל השנה איכותי יותר לעומת שנים קודמות, וייתכן שהאדומים מתחילים את העונה עם משקולת לחץ נוספת. "נתנו את כל מה שהיה לנו בעונות האחרונות", מסביר קטש, "בשנה שעברה היינו במצב אופטימלי לעשות את זה אבל אז הגיע הקורונה. אין ספק שנקודת הפתיחה השנה פחות טובה מאשר בשנים האחרונות אבל יש לנו את הכלים להיות טובים".