התחלה קשה. 19:30: טורק טלקום מול ירושלים

קמפיין האלופות יוצא לדרך בטורקיה (שידור ישיר ב-5PLUS)

רועי כהן
רועי כהן  27.10.20 - 09:37
תחילת כתבה

הפועל ירושלים תתחיל הערב (שלישי) את הקמפיין האירופי בליגת האלופות עם משחק החוץ הקשה ביותר שהיא תקבל בשלב הבתים - נגד טורק טלקום אנקרה. הטורקים העמידו סגל נוצץ עם שחקנים כמו סם דקר, טיילר אניס וקייל ווילצ׳ר, והאדומים יקוו לשים מאחוריהם את הכישלון בפיינל 8 ולצאת לדרך חדשה.

  • שלישי (19:25) ב-5PLUS: טורק טלקום - הפועל ירושלים

״אנחנו בהחלט נחושים לשחרר את מה שקרה באתונה ואני נרגש להתחיל את העונה״, אומר טיישון תומאס, ״עכשיו כשיש לנו את קצת משחקים תחת החגורה אני מרגיש יותר נוח. בגלל השיטה אסור לנו להפסיד משחקים, אבל כבר הראינו בעבר שאנחנו מוכנים למשחקים גדולים והצוות עשה עבודה טובה בהכנה לקראת המשחק הזה. אני יודע שהמועדון שם לעצמו למטרה לזכות בליגת האלופות אבל אף אחד לא נושף לנו בעורף ואומר שאנחנו חייבים לזכות. כולם באו לכאן במטרה לנצח״.

אדם אריאל, שנמצא בספק למשחק הערב בשל כאבים בצלעות, אמר: ״אנחנו מאוד מתרגשים להתחיל, יהיה משחק קשה נגד קבוצה עם המון סקוררים ויכולות אישיות גבוהות, אנחנו חייבים להישאר מרוכזים ולעמוד בתוכנית המשחק שלנו כדי לצאת משם עם ניצחון. באופן אישי אני מרגיש יותר טוב ואני מאמין שאני אהיה מוכן למשחק. אנחנו מודעים לכך שכל משחק הוא קריטי בשיטה החדשה, ואין מה לעשות, כל העולם מתאים את עצמו למציאות של הקורונה. בשנה שעברה הקבוצה היתה בדרך הנכונה והקורונה הרסה הכל, אבל המנטליות שלנו לא השתנתה, אנחנו נכנסים לכל תחרות במטרה לנצח בה״.