"הקבוצה החזקה במפעל": חולון המריאה ליוון

ברנדווין יצא למשחק מול אא"ק, פציעתו של אוחיון חמורה

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  03.11.20 - 15:06
תחילת כתבה

אחרי שהמשחק מול שולה נדחה, הפועל חולון תפתח מחר (רביעי) את העונה האירופית שלה, כשתפגוש את אא"ק במסגרת ליגת האלופות של פיב"א.

כשהיא מעודדת מאוד מהניצחון על הפועל ירושלים בגביע ווינר, חולון המריאה היום לאתונה, כשלפני היציאה עברו כל השחקנים ואנשי הצוות שתי בדיקות קורונה - וכולם נמצאו שליליים. עודד ברנדווין, שמחלים מהפציעה בברכו, יצא עם הקבוצה ועשוי לשחק.

לעומתו, יוגב אוחיון נשאר בארץ להמשך טיפולים. הרכז עבר בימים האחרונים בדיקה נוספת ממנה עולה שהפציעה בקרסול חמורה ממה שחשבו תחילה והוא ייאלץ להעדר ממשחקים לתקופה נוספת של בין שלושה לארבעה שבועות.

"זה המשחק הראשון שלנו העונה במסגרת ליגת האלופות ואנחנו נרגשים מאוד לייצג את המועדון במפעל אירופי ברמה גבוהה", אמר סטפאנוס דדאס. "מצפה לנו משחק קשה מאוד מול הקבוצה החזקה ביותר במפעל שהגיעה לשני גמרים בשלוש שנים".

"יש לנו הזדמנות טובה להראות לכולם שאנחנו יכולים להתמודד עם א.א.ק", הוסיף המאמן. עם הלחימה והאסטרטגיה שלנו ננסה לגרום להם לעבוד קשה מולנו. השאיפה שלנו לעשות תוצאה טובה למרות התקציב הגבוה מאוד שלהם".

אא"ק, פיינליסטית העונה שעברה ואלופת 2017/18 במפעל, היא אחת הקבוצות הטובות בליגת האלופות, כשהיא מעמידה סגל נוצץ הכולל בין היתר כוכבי יורוליג לשעבר כמו קית' לנגפורד, יונאס מאצ'ויליס, מאט לוג'סקי, מרקוס סלוטר ואחרים.