"היינו טובים יותר מאא"ק, חבל שלא ניצחנו"

בחולון הסתכלו על חצי הכוס המלאה. דדאס: "גאה בקבוצה"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  05.11.20 - 07:38
תחילת כתבה

הרבה זמן חיכתה הפועל חולון להופעת הבכורה של עונת 2020/21 בליגת האלופות של פיב"א, ואתמול (רביעי) היא כמעט חגגה אותה עם ניצחון מול אחת הקבוצות הטובות ביותר במפעל: חולוניה אמנם הייתה צמודה, אבל נכנעה בסוף 100:96 לאא"ק אתונה החזקה ולקית' לנגפורד הבלתי נגמר (30 נקודות), שהכריע את המשחק בשלשה גדולה.

"ידענו שיהיה משחק צמוד, ולכן גם התכוננו ללנגפורד כי ידענו שהכדור יילך אליו", אמר סטפאנוס דדאס בסיום. "הוא זרק וקלע וזה היה ההבדל בסופו של דבר. ידענו שזה הולך להיות קשה, אבל למרות שידענו שאא"ק קבוצה איכותית, באנו לכאן לנצח, וחבל שלא עשינו את זה כי היינו קרובים".

חולון, שעלתה בשבוע שעבר לגמר גביע ווינר, כמובן חוזרת לישראל מאוכזבת - אבל מעודדת מכך שהסתכלה בלבן של העיניים לקבוצה ברמה אא"ק, אחרי שרק בשבוע שעבר רשמה ניצחון יוקרתי על הפועל ירושלים. "אני חושב שהיה פה משחק טוב ולשתי הקבוצות הגיע לנצח, גם לנו הגיע", הוסיף דדאס. "היינו טובים יותר מאא"ק בחלקים יותר גדולים מהמשחק, הייתי גאה בקבוצה ששיחקה פוזשן פוזשן, ששיחקה כדורסל קבוצתי".

על פי פורמט הקורונה החדש של פיב"א, כל בית כולל ארבע קבוצות, מה שאומר שלהפרשים עשויה להיות חשיבות מכרעת. "אם כבר להפרש תהיה חשיבות, אז אני מקווה שזה כי נהיה במקום הראשון", הוסיף דדאס. "ברור שההפרש משמעותי, אבל מצד שני נותרו עוד חמישה משחקים וכל ניצחון חשוב. מה שבטוח, כשנפגוש שוב את אא"ק, בעוד כמה חודשים, נראה כמה שתי הקבוצות התקדמו".

המחזור הראשון בבית ג' של הפועל חולון לא שוחק, שכן המשחק מול שולה הצרפתית נדחה עקב חולים מרובים בקבוצה הצרפתית. המשחק יושלם כבר בשבוע הבא (10.11), וחולון תגיע אליו בידיעה שהפסד ישים אותה בעמדה לא טובה כבר אחרי שני מחזורים. שולה, אגב, הפסידה לצמוקי מינסק במשחקה הראשון בליגת האלופות.