קטש: "תומאס? כדורסל משחקים בשני הצדדים"

למרות שהרשים, כוכב הפועל ירושלים ספג ביקורת ואמר: "שיחקנו יחד, גאה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.11.20 - 23:11
תחילת כתבה

תגידו הרבה מזל טוב להפועל ירושלים. האדומים השיגו ניצחון בכורה בליגת האלופות לעונת 2020/21 תודות לקאמבק מרשים במאני טיים אחרי שכבר היו בפיגור 15 מול לימוז' וניצחון 75:81.

"זה היה ניצחון של אופי, מה שהיה חסר לנו בתחילת המשחק", הסביר עודד קטש. "דיברנו על זה שאנחנו פותחים לא אגרסיבי, אבל הם ניצלו את הגודל שלהם והם עשו קליעות באחוזים גבוהים וזה השפיע עלינו ואיבדנו קצת ביטחון ברגע שהפרענו להם. לדעתי ההבדל היה עדי כהן סבן והכניסה שלו שנתנו לנו אנרגיות, הוא העביר את המסר הנכון וכולם הלכו בעקבותיו".

"אנחנו לא מתחילים עם התחושה שכל פוזשן קובע", ביקר בנוסף מאמן ירושלים. "זה עניין מנטלי לגמרי ולא קשור לכדורסל. יש לנו את האנרגיות שלנו, למרות שאנחנו קצרים, אבל נצטרך לשנות את העניין הזה אני קודם צריך לבדוק את עצמי".

טיישון תומאס הוביל את ירושלים לניצחון, אבל קטש לא ממש התרשם: "אני לא אוהב לפתוח דברים, אבל אם תשאלו אותו הוא יודע שהגנתית זה לא היה המשחק הכי טוב שלו בלשון המעטה. כדורסל משחקים בשני הצדדים".

תומאס עצמו הוסיף: "בקבוצה הזו כל שחקן יכול להיות השחקן המצטיין, היום אני קיבלתי את ההזדמנויות וזה היה אני. ניסיתי להגיד לחברים  לקבוצה שישארו מרוכזים ופשוט להמשיך לשחק הגנה כי לימוז' לא תקלע ככה כל המשחק. שוב נקלענו למצב שהיינו למטה והיום בפעם הראשונה שבאמת התגברנו על זה ושיחקנו יחד. אני מאוד גאה בזה. כולם הכניסו אנרגיה והיה אפשר לראות שם שהיחד יביאו את הניצחון".