חולון מודאגת: סי ג'יי האריס בספק לאא"ק

הגארד יעבור בדיקה. דדאס : "משחק מכריע, אבל המצב טוב"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  04.01.21 - 13:49
תחילת כתבה

אחרי שסימנה וי על רבע גמר גביע המדינה, הפועל חולון תעלה מחר (שלישי, 18:00, ישיר ב-5PLUS) למשחק שאולי יכריע את גורל העונה האירופית שלה: היא תארח את אא"ק אתונה החזקה במסגרת המחזור החמישי בשלב הבתים בליגת האלופות של פיב"א.

חולון מודעת לעובדה שהפסד ביתי, יחד עם ניצחון של צמוקי מינסק על שולה במשחק המאוחר, יביא באופן סופי לסיום דרכה. ניצחון ישאיר אותה חזק בתמונה לקראת מחזור הנעילה (בו תפגוש בצרפת את שולה), ואם כבר - המטרה הגדולה תהיה לנצח ביותר מ-4 נקודות, ההפרש בו הפסידה ביוון במשחק הראשון.

בחולון עוקבים בדריכות אחרי מצבו של סי ג'יי האריס, שלא שותף במשחק האחרון בחיפה. הגארד המצוין עדיין נמצא בספק בשל הפציעה במפשעה, כאשר עד המשחק הוא ייבדק על ידי הצוות הרפואי - שיקבע האם הוא יוכל לקחת חלק בהתמודדות.

"המשחק מול אא"ק מכריע, נותרו עוד שני משחקים ואנחנו מודעים לעובדה שאנחנו שולטים בעתיד שלנו", אמר סטפאנוס דדאס. "זה הולך להיות קרב קשה, אבל אנחנו מגיעים במצב מנטלי מצוין. אנחנו במומנטום טוב, בחודש וחצי האחרונים אנחנו עם עשרה ניצחונות, הדברים האלה ייתנו לנו דחיפה לניצחון חשוב נוסף".

דדאס סיכם: "אנחנו רוצים להגשים את כל היעדים שלנו, צעד אחר צעד. אחרי גמר גביע ווינר וההעפלה לחצי גמר גביע המדינה אנחנו רוצים לעשות הכל כדי להעפיל לשלב הבא בליגת האלופות והמשחק מחר הוא משחק מפתח".