הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הכרעת מארחת הפיינל 8: רק בשבוע הבא

אף גוף ממשלתי לא התחייב, מנכ"ל הקבוצה מחה בטוויטר

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  09.04.21 - 13:42
(צילום: דני מרון)
(צילום: דני מרון)

אנשי הפועל חולון נמצאים במתח גדול לקראת החלטת פיב״א בנוגע לזהות מארחת הפיינל-8 של ליגת האלופות - אבל הם ייאלצו להמתין עוד קצת: ההכרזה שאמורה היתה להיות היום (שישי) נדחתה לשבוע הבא. נכון לעכשיו, חולון היא אחת משתי המועמדות העיקריות לארח את האירוע, לצד ניז׳ני נובגורוד, אם כי במועדון העריכו כיסיבת הדחיה היא כדי לאפשר אולי לקבוצות אחרות להגיש הצעות.

בחולון, כפי שפרסמנו בימים האחרונים, פסימיים בנוגע לאפשרות שהטורניר יגיע לישראל. העיריה אמנם תמכה והתחייבה להעמיד את האולם לטובת הפיינל-8, אבל לא בסכום שמכסה את ההוצאה, כך שנכון לעכשיו - אף גוף ציבורי/ממשלתי עוד לא התחייב בכתב בפני חולון כי הוא יכסה את עלויות האירוע. לעת עתה, היעדר ההתחייבות הזו מרחיק את האפשרות שהפיינל-8 יתקיים בחולון.

מי שהביע את מחאתו בעניין, היה מנכ"ל הפועל חולון רועי דבורה שצייץ: "אלוהים נותן אגוזים למי שאין שיניים. מדהים בעיני שבנייר אחד פשוט, היינו מביאים אירוע ספורט בינלאומי ברמת חשיפה מטורפת להציג ולהתגאות במצב הקורונה בארץ.. מה במקום? דחייה של 3 ימים בהכרזה על העיר המארחת כדי לתת צאנס לקבוצות נוספות. הדרך לגהנום רצופה כוונות טובות"

בשבוע הבא, אגב, תיערך הגרלת רבע הגמר. חולון, שסיימה ראשונה, תוכל לקבל את שלוש הסגניות מהבתים האחרים: בורגוס או סראגוסה הספרדיות ואת שטרסבורג הצרפתית, שנראית כקבוצה הפחות טובה מבין השלוש.